Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Skull And Bones
Skull And Bones

Oyun Haberleri

Skull and Bones İle İlgili Video Sızdırıldı!

Uzun bir süredir haber alamadığımız Skull And Bones adlı Ubisoft yapımı olan projeden bir adet video sızdırıldı. Video içeriğinde; grafikler, oynanış ve oyuna ait mekanikler bulunuyordu ancak aradan çok uzun bir süre geçmeden ihlal hakları sebebiyle kaldırıldı.

Skull And Bones’a ait orijinal twitter hesabı üzerinden yapılan videolu paylaşım ise akıllara yanlışlıkla mı paylaşım yapıldı sorusunu getirmiyor değil.

https://twitter.com/skullnbonesgame/status/1520055304980889600

 Skull and Bones’a Ait Video Yayımdan Kaldırıldığı İçin Sadece Kelimelerle Anlatabiliyoruz:

Videoda bulunan karakterle birçok loot yapma şansına sahip oluyorsunuz, gerek kara üzerinden gerekse su üzerinden. Gemi ile alakalı düzenlemeler, yükseltmeler ve iyileştirmeler için de karaya çıkmamız gerekiyor.

Oyunun başlangıcında bize verilen küçük bir korsan gemisi sayesinde ün ve şöhret kazanarak yeni gemilere elde edebiliyoruz. Mürettebat ve geminin kontrolü tümüyle bizde olacak ve kısacası bütün ipleri kendi elimizde tutacağız.

Mürettebat demişken, eğer kılıç arkadaşlarınızın morallerini yüksek tutmazsanız ve hoşnut olmalarını sağlamazsanız size karşı isyan çıkartıp gemiyi ele geçiriyorlar.

Skull and Bones

 

Tabii ki korsan olduğunuzdan dolayı bol bol deniz-okyanus savaşları yapacaksınız ve eğer kaybeden taraf olursanız, en yakın kara üzerinde yeniden doğacaksınız ve satın alacağınız yeni gemi size bu yolda ekmek teknesi olacak diyebiliriz.

Ne kadar denizlerde-okyanuslarda geçen bir oyun da olsa karada da birçok şey yapmanız gerecek, bunlardan bir tanesi de karada doğacak olan hayvanların derilerini, etlerini ve düşüreceği eşyaları toplamanız gerekecek.

Şu anlık bu kadar iletebilsek de ilerleyen zamanlarda paylaşılacak veya sızdırılacak olan videoları paylaşmaya devam edeceğiz.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...

Oyun Haberleri

Amazon, Mart ayında Prime Gaming abonelerine Fallout 2 ve Invincible Presents: Atom Eve dahil olmak üzere sekiz oyun sunuyor. İşte Mart 2024 boyunca Prime...

Sinema Haberleri

İlk filmi 2008 yılında izleyici karşısına çıkan ve gişede harikalar yaratan Kung Fu Panda serisi, 2016 yılında izleyici karşısına çıkan serinin üçüncü filminin ardından...