Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Sifu, Mart 2023’te Xbox ve Steam’de Çıkıyor

Sifu tam olarak gişe rekorları kıran bir oyun değil, ancak bu yıl piyasaya sürülen en iyi oyunlardan biri olduğu inkar edilemez. Başlangıçta PlayStation ve PC’de piyasaya sürülen Sloclap stüdyosunun geliştirdiği oyun, türün hayranları tarafından çok iyi karşılandı. Ve şimdi sevilen bu oyunun Xbox tarafındaki kullanıcılara da gelmesi bekleniyor.

Sifu, Xbox ve Steam’de

Sloclap, resmi bir fragman aracılığıyla Sifu’nun Xbox Series X|S ve Xbox One üzerinden de piyasaya sürüleceğini duyurdu. Oyun zaten PC’de Epic Games Store aracılığıyla mevcutken şimdide Xbox sürümünün yanı sıra Mart 2023’te Steam’de de piyasaya sürülüyor. Ancak henüz kesin bir çıkış tarihi onaylanmadı. 

Ayrıca Oyunun Steam’de yayınlanmasıyla Arena adlı yeni bir modda oyuna eklenecek. Geliştirici Sloclap oyunun yeni modu hakkında şunları söyledi:

Arenaları başarıyla tamamlamak, mevcut oyunun miktarını ikiye katlayan ve özellikle ana karakterimizin Kung Fu paletine alternatif hareketler getiren devasa bir yeni değiştirici grubunun kilidini aşamalı olarak açacaktır. Yeni Arenas zorluklarını tamamlamak aynı zamanda yeni hilelerin ve özel yeni kıyafetlerin kilidini açacaktır.

Arenalar, mevcut tüm platformlarda tamamen ücretsiz bir güncelleme olarak orijinal oyuna eklenmesi bekleniyor.

Sifu Oyunu Hakkında

Sifu’da oyuncular, babalarının ölümünden sorumlu olanlardan intikam almak için günümüz Çin’indeki bir dövüş sanatları okulunun Sifu’sunun (ustasının) oğlunun veya kızının kontrolünü ele geçirirlerAna karakter her öldüğünde, mistik bir tılsım onun yeniden canlanmasını sağlar ve onlar yaşlanır. Bu, daha güçlü saldırılara erişim sağlamaya ancak sağlığı kaybetmeye yardımcı olur. Oyuncu karakteri çok yaşlanırsa ve kalıcı olarak öldürülürse, oyuncular seviyeyi baştan ve önceki çabalarıyla aynı yaşta yeniden denemelidir.

Sifu, 8 Şubat 2022’de Epic Games aracılığıyla PC’de, PlayStation 5 ve PlayStation 4 üzerinden piyasaya sürülmüştü. Geçen ay bir Nintendo Switch bağlantı noktası piyasaya sürüldü ve nihayet Mart 2023’te Xbox Series X|S ve Steam kullanıcıları dövüş sanatları başlığını da inceleyebilecekler. Ayrıca Sifu oyununun sistem gereksinimleri ile ilgili habere de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Sifu Sistem Gereksinimleri

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...