Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Shrek 5
Shrek 5

Sinema Haberleri

Shrek 5 İçin Çalışmalar Resmen Başladı

Ünlü animasyon şirketi Illuminations ve DreamWorks Animation‘un en sevilen serilerinden birisi olan Shrek, uzun zamandır sessizliğini koruyor. Eleştirmenler ve hayranlar tarafından oldukça sevilen seriden uzun zamandır somut haberler alamıyorduk.

Shrek serisinin son filmi Shrek: Forever After, 2010 yılında vizyona girmiş ve bu yapımın serinin son filmi olacağı açıklanmış ancak, daha sonrasında şirket içerisinden sızan bilgiler ışığında Shrek 5’in geleceğini öğrenmiştik. Fakat, bir türlü Shrek 5 duyurulmuyor onun yerine aynı evrende geçen Puss in Boots (Çizmeli Kedi) serisi izleyiciyle buluşmuştu.

Shrek 5 Resmen Duyuruldu

Fakat en sonunda Illuminations ve DreamWorks Animation, oldukça uzun süren sessizliğini bozma kararı verdi. Görünüşe göre geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve Shrek evreninde yer alan Puss in Boots: The Last Wish (Çizmeli Kedi: Son Dans) filminin başarısı yeni Shrek filmlerinin önüne resmen açmış oldu.

Variety tarafından paylaşılan rapora göre Illuminations‘ın CEO’su Chris Meledandri, Shrek 5 üzerinde resmi olarak çalıştıklarını açıkladı. Orijinal kadronun geri dönmesi için görüşmelere devam ettiklerini belirten Meledandri ayrıca, eşek karakterine odaklanan spin-off filminde gelebileceğinin sinyallerini verdi.

Orijinal oyuncu kadrosunun eksiksiz bir şekilde geri dönmesini umut ediyoruz. Görüşmelerimiz hala daha devam ediyor. Oyunculardan aldığımız her işaret hepsinin geri dönmeyi istediği yönünde.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

KRAFTON, Inc., hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi‘ni duyurdu. Bu değişiklikler, oyunculara daha...