Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Shrek 5
Shrek 5

Sinema Haberleri

Shrek 5 İçin Çalışmalar Resmen Başladı

Ünlü animasyon şirketi Illuminations ve DreamWorks Animation‘un en sevilen serilerinden birisi olan Shrek, uzun zamandır sessizliğini koruyor. Eleştirmenler ve hayranlar tarafından oldukça sevilen seriden uzun zamandır somut haberler alamıyorduk.

Shrek serisinin son filmi Shrek: Forever After, 2010 yılında vizyona girmiş ve bu yapımın serinin son filmi olacağı açıklanmış ancak, daha sonrasında şirket içerisinden sızan bilgiler ışığında Shrek 5’in geleceğini öğrenmiştik. Fakat, bir türlü Shrek 5 duyurulmuyor onun yerine aynı evrende geçen Puss in Boots (Çizmeli Kedi) serisi izleyiciyle buluşmuştu.

Shrek 5 Resmen Duyuruldu

Fakat en sonunda Illuminations ve DreamWorks Animation, oldukça uzun süren sessizliğini bozma kararı verdi. Görünüşe göre geçtiğimiz aylarda vizyona giren ve Shrek evreninde yer alan Puss in Boots: The Last Wish (Çizmeli Kedi: Son Dans) filminin başarısı yeni Shrek filmlerinin önüne resmen açmış oldu.

Variety tarafından paylaşılan rapora göre Illuminations‘ın CEO’su Chris Meledandri, Shrek 5 üzerinde resmi olarak çalıştıklarını açıkladı. Orijinal kadronun geri dönmesi için görüşmelere devam ettiklerini belirten Meledandri ayrıca, eşek karakterine odaklanan spin-off filminde gelebileceğinin sinyallerini verdi.

Orijinal oyuncu kadrosunun eksiksiz bir şekilde geri dönmesini umut ediyoruz. Görüşmelerimiz hala daha devam ediyor. Oyunculardan aldığımız her işaret hepsinin geri dönmeyi istediği yönünde.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...