Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sex Education Netflix Türkiye
Sex Education Netflix Türkiye

Sinema Haberleri

Sex Education Oyuncuları Değişiyor

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden geçen platform, birçok radikal değişiklik yapma kararı aldı. Radikal değişikliklerden en çok etkilenen ise platformun kütüphanesinde yer alan içerikler oldu. Netflix‘in birçok yeni yapımı bulunuyor. Bu yapımlardan bir tanesi de Sex Education.

Netflix‘in oldukça olumlu geri dönüşler almayı başaran gençlik dizisi Sex Education‘ın dördüncü sezon çekimleri tüm hızıyla devam ediyor. Zaman zaman yeni sezon hakkında heyecanlandıran yeni bilgiler ve detaylar görüyor olsakta, bazen de tam tersine içimizde burukluk yaratacak bazı bilgiler de geliyor.

Netflix‘in sevilen gençlik dizisinin oyuncu kadrosu eleştirmenler ve hayranlar tarafından oldukça seviliyor. Ancak, hikaye ilerledikçe ve sezonlar geçtikçe diziden bazı oyuncular ayrılma kararı alıyor ve bazı yeni oyuncular dizinin kadrosuna katılıyor.

Sevilen Yüzler Gidiyor Yeni Yüzler Geliyor

Sex Education dizisinde Maeve karakterine hayat veren Emma Mackey, RadioTimes ile bir röportaj gerçekleştirdi. Bu röportaj sırasında Mackey, kendisine sorulan Sex Education‘ın beşinci sezonunda yer alacak mısın sorusuna hayranları üzen bir yanıt verdi.

Hayır, 5. sezonda olacağımı sanmıyorum. Maeve’ye veda ettim.

Diziden dördüncü sezonla beraber ayrılacak bir diğer oyuncu da, Eric karakterine hayat veren Ncuti Gatwa. Doctor Who‘nun yeni doktoru olacak olan Gatwa‘da Instagram hesabı üzerinden hayat verdiği karaktere veda etti.

Geçen gün. Son kez. Güle güle, tüm dersler ve tüm güç için teşekkürler.

Ayrıca, tüm bu ayrılıklarından haricinde Jodie Turner-Smith‘in dizinin kadrosuna dahil olduğu da açıklandı. Dördüncü sezonun ne zaman izleyiciyle buluşacağı ise henüz resmi olarak açıklanmadı.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyun dünyasının dikkatini çekmeye ve oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Her hafta düzenlediği ücretsiz oyun etkinliği, bu hafta yine iki oyunla birlikte...

Oyun İndirimleri

Amazon Prime aboneliği, her ay oyun severlere çeşitli ücretsiz oyunlar ve içerikler sunan Prime Gaming‘i içeriyor. Ekim 2023‘te PC oyuncuları için sunulan bu avantajlarla,...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir beklenen Counter-Strike 2 oyununu dünya çapında piyasaya sürdüğünde, oyuncu topluluğu bunun büyük bir an olacağını biliyordu. Ancak hiç kimse, oyunun sadece...

Haber

Türkiye’de aylardır öğrenciler için vergi indirimi konuşuluyor. Bu vergi indirimi ise cep telefonları ve bilgisayarlarda yapılacaktı. Duyuru yapıldığında pek bir detay verilmemişti. Bir süre...