Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Konsollar

Sega Genesis Mini 2, Çıkış Tarihi Verildi!

SEGA tarafından üretilen ve nostaljik bir tasarıma sahip olan oyun konsolu için çıkış tarihi verildi. 2019 yılında 1. versiyonu yayımlanan Genesis modeli için 2. versiyon da yayımlanmaya hazır durumda.

Sega Genesis Mini 2, 105$ Olacak!

Sega Genesis Mini 2

50+ oyun ile kullanıcılara sunulacağı söylenen Genesis Mini 2 için Sonic ve Shining Force CD’leri ile birlikte yayımlanacak.

Sega, sadece Amazon üzerinden satılacak olan yeni modelin 27 Ekim’de ABD’de satışa sunulacağını açıkladı ve unutmamakta fayda var, ön sipariş alımları açılmış durumda.

Konsolda ek olarak; OutRun, Virtua Racing, After Burner II, Super Hang-On gibi parlak bir geçmişe sahip olan oyunlar da yer alacak.

Kutu içeriğinde ise Kontrolcü, USB Adaptör, Power kablosu ve HDMI kablosu olacak. Birçok koleksiyoncu ve retro oyun sever, Sega Genesis Mini 2 için çıkış tarihi dört gözle bekliyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...