Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Teknoloji Haberleri

Samsung Galaxy Fit 3’ün Tasarımı İlk Kez Yayımlandı

Samsung’un yeni akıllı bilekliği Galaxy Fit 3, henüz resmi olarak duyurulmadı ancak cihazın tasarımını gösteren bazı görüntüler canlı olarak paylaşıldı. Bu görüntüler, Galaxy Fit 3’ün selefi Galaxy Fit 2’ye göre nasıl bir değişim geçirdiğini ortaya koyuyor.

Samsung Galaxy Fit 3’ün Bilinen Özellikleri

Samsung Galaxy Fit 3, Galaxy Fit 2’de bulunan kapsül tarzı tasarımdan vazgeçerek, daha büyük dikdörtgen bir ekrana sahip olacak. Bu ekran, AMOLED teknolojisini kullanabilir ve dokunmatik özellikli olacak. Cihazın çerçevesi ise metal malzemeden yapılmış gibi görünüyor.

Cihazın sağ çerçevesinde fiziksel bir düğme ve mikrofon bulunuyor. Bu düğme, cihazın açma/kapama ve navigasyon işlevlerini sağlayacak. Mikrofon ise, cihaza sesli komut vermek veya arama yapmak için kullanılabilecek.

Cihazın kayışı ise, hızlı çıkarma mekanizmasına sahip. Bu sayede, kullanıcılar kayışı kolayca değiştirebilecek. Cihazın beyaz ve gri olmak üzere iki renk seçeneği olduğu görülüyor.

Samsung Galaxy Fit 3’ün teknik özellikleri hakkında henüz çok fazla bilgi yok ancak cihazın 200mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olacağı ve 5W şarj desteği sunacağı söyleniyor. Cihazın pil ömrü ise, 13 gün olarak iddia ediliyor.

Galaxy Fit 3, IP68 sertifikası ile 5ATM su direncine sahip olacak. Bu da, cihazın toza, kuma ve suya karşı dayanıklı olduğu anlamına geliyor. Cihaz, ayrıca çeşitli sensörlerle donatılacak ve kullanıcıların sağlık ve fitness verilerini takip edebilecek. Cihazda kalp atış hızı takibi, kan oksijen takibi, stres takibi, adım takibi ve üç aşamalı uyku takibi gibi özellikler bulunacak.

Fit 3’ün ne zaman tanıtılacağı veya ne kadar fiyata sahip olacağı henüz bilinmiyor ancak cihazın bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Samsung’un yeni akıllı bilekliği Galaxy Fit 3 hakkında daha fazla bilgi edinmek için bizi takip etmeye devam edin.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

İnceleme

Üst seviye dizüstü bilgisayarlar aslında sadece oyun oynamak için üretilmiyor. Bunun en net örnekleri MSI’ın Titan serisi dizüstü bilgisayarları diyebiliriz. Aslında bunlar oyuncu dizüstü...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...

Oyun Haberleri

PlayStation, her ay olduğu gibi Mart ayı için de heyecan verici ücretsiz oyunları PlayStation Plus üyeleriyle buluşturuyor. Sony’nin bu ayki seçkisi, farklı türlerden dört...