Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Telefon Haberleri

Samsung Çin’e Özel Galaxy W23 Serisini Tanıttı

Katlanabilir telefon alanında neredeyse önemli bir rakibi olmayan Samsung, Çin’e özel olarak W23 ve W23 Flip serisini duyurdu. Hali hazırda Galaxy Z serisinin Çin’e özel yeniden markalanmış versiyonu olsa da bazı donanımsal ve tasarımsal anlamda değişiklikler içeriyor.

Hatırlamayanlar için Galaxy Z Fold 4, 256/512GB ve 1TB deplama seçenekleri ile 12GB RAM sunuyordu. Z Flip 4 ise, 8GB RAM ve 512Gb depolama seçenekleri sunuyor. Samsung’un Çin’e özel çıkardığı W23 serisi ise bunlardan farklı olarak yatay katlanabilir W23’te 16 GB ram seçeneği, dikey katlanabilir W23 Flip’te ise 12GB ram seçeneği ve standart 512GB depolama ile geliyor.

Yeni Galaxy W23 serisini, Galaxy Z serisinden ayıran bir diğer unsur ise tasarımda kullanılan malzeme. Önceki seriden farklı olarak menteşeler de altın detaylar kullanılan galaksi W23 serisinde sadece siyah renk seçeneği bulunuyor.

Her iki serinin de fiyatlarını karşılaştıracak olursak yeni Galaxy W serisinin daha pahalı olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Galaxy W23’ün 2.208$’lık çıkış fiyatına karşılık Galaxy Z Fold 4 1.920$’lık fiyatla , W23 Flip ise 1.390$lık fiyatıyla 1.180 dolara çıkan Flip 4‘e göre daha pahalı bir fiyat etiketiyle karşımıza çıkıyor. Bu model başına en az 300 dolarlık fiyat farkının oluşmasındaki en önemli faktörler ise ram ve depolama seçeneklerindeki yükseltmeler.

Sizce Galaxy W23 serisi bu fiyat etiketiyle Çin’de başarı sağlayabilecek mi? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...