Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Telefon Haberleri

Samsung, Bir Yıl Aradan Sonra Galaxy S23 Fan Edition Telefon Satabilir

Samsun’un ilk olarak sorunlu bataryaları ile gündeme gelen Galaxy Note 7 FE ile başlayıp Galaxy S21 FE ile bitirdiği Fan Edition serisi telefonlar bu yıl Galax S23 FE ile geri dönebilir.

Aradan Geçen Bir Yılın Ardından Fan Edition Telefonlar Geri Dönebilir

Güney Koreli bir yayına göre Samsung, Ağustos ve Eylül ayları arasında yeni bir Galaxy S Fan Edition akıllı telefonunu piyasaya sürecek. Rapor, Galaxy A74 yerine Galaxy S23 Fan Edition’ın piyasaya sürüleceğini iddia ediyor. Daha önceki yazılarımızda da belirttiğimiz gibi Samsung Galaxy A 50 serisini orta-üst segmente daha da yakınlaştırarak bu bağlamda Galaxy A74’ü tanıtmayabilir.

Galaxy S20 FE ile yaklaşık 10 milyon adetlik iyi bir satış miktarı elde eden Samsung aynı miktarı S21 FE ile yakalayamamış ve S22 FE’yi piyasaya sürmemişti. Ancak tüketici pazar payının daha çok fiyat/performans tarafına kaydığını belirten Samsung’un S23 FE ile buradaki pazar payını da yükseltmesi bekleniyor.

Galaxy S21 FE

Bu bağlamda telefonun fiyat/performans bir cihaz olması için S23 serisine özel hazırlanan Snapdragon 8 Gen 2 For Galaxy veya Snapdragon 8+ Gen 1 işlemci ile gelmesi fiyat bakımından ise Galaxy A73 veya S21 FE ile yakın seviyede olması bekleniyor.

Son olarak önümüzdeki Eylül ayında çıkması planlanan Galaxy S23 FE hakkındaki düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...