Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Iron Man
Iron Man

Sinema Haberleri

Robert Downey Jr., Iron Man Olarak Dönebileceğini Açıkladı!!

Özellikle 11 yıl boyunca neredeyse her Marvel yapımında gördüğümüz, Marvel Sinematik Evreni‘nin oluşturulmasında oldukça büyük rol oynayan Robert Downey Jr. tarafından canlandırılan Iron Man, Avengers: End Game filmiyle izleyicilere veda etti.

Tony Stark‘in mirasına neler olduğunu izleyeceğimiz Armor Wars ve karakterin ruhani devamı olan IronHeart karakteri sayesinde oldukça sevilen karakterin ruhu yaşatılmaya devam ediyor. Marvel‘e yakın kaynaklar birçok defa, karakterin gelecek yapımlarda cameo olarak geri döneceğini dile getirdi. Her ne kadar bu açıklamaların herhangi resmi bir doğruluğu olmasa da, hayranları heyecanlandırmaya yetiyor.

Geçtiğimiz aylarda Marvel Başkanı Kevin Feige, Robert Downey Jr.‘ın Iron Man olarak geri döneceğine dair iddialara noktayı koyarak, karakterin hikayesinin beklendiği gibi sona erdiğini ve o anı bozmayacaklarını açıklamıştı. Bu iddiaların akabinde ise, geçtiğimiz haftalarda Oppenheimer filmiyle beraber ilk Oscar‘ını alan Robert Downey Jr., hayranları heyecanlandıracak ve ortalığı daha da karıştıracak bir açıklama da bulundu.

Robert Downey Jr., Iron Man Rolünün DNA’sına İşlediğini Dile Getirdi

Iron Man karakteriyle özdeşleşen ve geçtiğimiz haftalarda Oppenheimer filmiyle beraber ilk Oscar‘ını alan Robert Downey Jr., Esquire‘e ile bir söyleşi gerçekleştirdi. Söyleşi esnasında Marvel Sinematik Evreni‘ne ve Tony Stark rolüne dönüp dönmeyeceği sorusuna cevap veren Downey Jr., karakterin DNA’sına işlediğini dile getirdi.

Mutlulukla geri dönerim. Bu rol DNA’ma işlemiş durumda. Ben rolü değil, rol beni seçti. Ve bakın, her zaman dediğim gibi; asla Kevin Feige‘ye karşı iddiaya girmeyin. Her zaman kaybeden siz olursunuz. Adam kasa, adam sürekli kazanıyor.

Robert Downey Jr.‘ın Tony Stark olarak nasıl geri dönebileceği konusu ise oldukça karışık. Çoklu evrende oldukça fazla olasılık olduğu gibi, olasılıkların birisinde Tony Stark‘ın geri dönme ihtimali yer alıyor olabilir.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Instagram’da takip isteği göndermek birçok hesaba erişmek için gerekli adımlardan bir tanesidir. Sosyal medya kullanan birçok kullanıcı bilgilerinin güvenliği ve daha kişisel bir alana...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun Haberleri

Oyun dünyasında heyecan verici gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6‘nın çıkış tarihi ve Xbox Game Pass ile...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...