Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Redfall
Redfall

Oyun Haberleri

Redfall, 2 Mayıs’ta Dünya Çapında Yayımlanabilir!

Arkane’nin bir sonraki oyunu Redfall’un çıkış tarihi açıklanıyor ama oyun gerçekten Mayıs başında piyasaya sürülecek gibi görünüyor önceden önerilmişti.

Bugünün erken saatlerinde, geçmişte Xbox başlıkları hakkında doğru bir şekilde bilgi veren @eXtras1stv, Arkane’nin bir sonraki başlığının 2 Mayıs 2023‘te yayınlanacağını söylemişti. Xbox Series S’yi resmi duyurusundan önce açıklayan Brad Sams, bu çıkış tarihini şifreli olmayan bir tweet ile de alay etti.

Redfall’un Mayıs ayı başlarında piyasaya sürülmesi neredeyse kesin gibi görünse de, resmi bir onay gelene kadar bu çıkış tarihini bir tuz tanesi ile almalıyız. Yukarıda belirtildiği gibi, oyunun resmi çıkış tarihi bu ayın Xbox Geliştirici tarafından geliyor, bu yüzden Arkane’nin bir sonraki unvanının ne zaman yayınlanacağını öğrenmek için daha fazla beklemek zorunda kalmayacağız.

Redfall; PC, Xbox Series X ve Xbox Series S‘de henüz onaylanmamış bir çıkış tarihinde piyasaya sürüldü. Oyunun çıkış tarihiyle ilgili daha fazla bilgi gelir gelmez güncel tutacağız, bu yüzden en son haberler için bizi takipte kalın.

Redfall 2

Redfall, Prey ve Dishonored’un ödüllü takımı Arkane Austin’den açık dünya, FPS oyunudur. Arkane’nin özenle hazırlanmış dünyalar ve sürükleyici sims mirasını sürdüren Redfall, stüdyoda imza oyununu bu hikaye odaklı aksiyon atıcısına getiriyor.

Ada kasabası Redfall, Massachusetts, güneşi engelleyen ve vatandaşları dış dünyadan kesen bir vampir lejyonu tarafından kuşatma altında. Vampirlerin ’ görünümünün arkasındaki gizemi çözerken açık dünyayı keşfedin ve kendinizi derin bir hikaye kampanyasına daldırın. Kasabayı kuru kanama tehdidinde bulunan yaratıklara karşı bir avuç hayatta kalanla müttefik olun.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Ubisoft, bu yılki Ubisoft Forward etkinliğinde, merakla beklenen Assassin’s Creed Shadows için kapsamlı bir oynanış fragmanı sundu. Bu genişletilmiş gösterim, oyunun detaylarına dair birçok...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....