Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Teknoloji Haberleri

Razer, Deathadder V3 Pro Oyuncu Faresini Tanıttı!

Oyuncular için önde gelen küresel yaşam tarzı markası Razer, bugün firmanın en çok satan DeathAdder fare serisinin en yeni versiyonu olan Razer DeathAdder V3 Pro’yu duyurdu.

Razer HyperSpeed Kablosuz ve yeni Razer HyperPolling gibi Razer’ın endüstri lideri fare teknolojilerindeki en son yenilikleri, yeni ultra hafif ergonomik tasarımla bir araya getiren DeathAdder V3 Pro, oyuncuların rekabette en yüksek performans için en iyi müttefikidir.

Ergonomi Daha da Fazla Artırıldı!

İlk olarak 2006’da piyasaya sürülen ve şimdiye kadar dünya çapında 15 milyondan fazla gönderimi yapılmış beğeni toplayan DeathAdder, Razer’ın dünya çapında e-spor sporcuları tarafından güvenilen en popüler oyun faresidir. DeathAdder V3 Pro ile zafer yeni bir şekil alıyor. Yanlarda sade bir alanı bulunan rahat oluklar daha iyi kavrama ve el desteği sağlarken, daha iyi konfor, dokunma hissi ve hafif kullanım için geliştirilmiş ergonomik bir formla birleştirilir.

Ek olarak, daha fazla erişilebilirlik için kaydırma tekerleği, düğmeler ve avuç içi desteği geliştirilmiştir. En iyi e-spor profesyonellerinden gelen geri bildirimlerle daha da rafine edilen ikonik ve minimal estetik ergonomik form, şimdi sırasıyla sadece 63 gram ve 64 gram ağırlığında hem siyah hem de beyaz renklerde mevcuttur. 

Razer Global Esports Direktörü Flo Gutierrez, “Piyasaya sürülmesinden bu yana Razer, DeathAdder’a ince ayar yapmak ve onu gerçekten zorlu bir rekabetçi fareye dönüştürmek için dünyanın dört bir yanındaki e-spor profesyonelleriyle birlikte çalıştı” dedi. “DeathAdder V3 Pro ile şimdiye kadarki en gelişmiş, ultra hafif, ergonomik DeathAdder’ı üreterek DeathAdder’ın ‘haksız avantaj’ sağlama konusundaki itibarını onurlandırdık.”

Daha önce olduğu kadar tanıdık ve güvenilir olan DeathAdder V3 Pro, selefinden %25’ten daha hafiftir, 90 saate kadar pil ömrüne sahiptir ve kutudan çıkan USB Type C Razer Speedflex şarj kablosuyla ile kolayca şarj edilebilir.

Saf Performansa Odaklanan Sınıfının En İyisi Teknolojiler

DeathAdder V3 Pro’nun kalbinde %99.8 çözünürlük doğruluğuna sahip Razer Focus Pro 30K Optik Sensör bulunuyor. Bu güçlü yeni sensör, en yüksek oyun seviyelerinde üstün performans için Akıllı İzleme, Hareket Senkronizasyonu ve Asimetrik Kesme gibi bir dizi AI işleviyle donatılmıştır. DeathAdder V3 Pro, kesinlikle sıfır seviyesinde istenmeyen çift tıklama ve geri dönme gecikmesi için Razer’ın Optik Fare Anahtarları Gen-3 ile donatılmıştır. Ultra hızlı ve güvenilir olan bu optik anahtarlar, 90 milyon tıklama için derecelendirilmiştir.

Razer’ın diğer kablosuz teknolojilerden %25’e kadar daha hızlı olan tescilli kablosuz teknolojisi HyperSpeed Wireless ile donatılmış DeathAdder V3 Pro, firmanın yeni HyperPolling Wireless teknolojisiyle de uyumludur. Doğal olarak, DeathAdder V3 Pro, 1 ms’lik yoklama aralıklarında 1000 Hz’lik bir yoklama oranını destekler. Razer HyperPolling Wireless Dongle’ın eklenmesiyle, DeathAdder V3 Pro, standart yoklama oranlarından dört kat daha hızlıdır.

Öncekinden 4 kat daha sık yoklama ile 0,25 ms’lik yoklama aralıklarında kablosuz olarak çalışır. Oyuncular, sınıfının en iyisi bu 2 teknolojiyi birleştirerek daha sorunsuz izleme, daha tutarlı güncellemeler ve en düşük kablosuz tıklama gecikmesi yaşayacak ve her milisaniyenin önemli olduğu rekabetçi oyunlarda rakiplerinden daha iyi performans göstermelerini sağlayacak.

Razer DeathAdder V3 Pro, Razer’ın oyun ve fare teknolojilerindeki en son yenilikleri temsil ediyor. Halihazırda efsanevi bir hikâyenin yeni bölümüne başlamak için espor odaklı ergonomiyi; sınıfının en iyisi sensör, Optik Fare Anahtarları Gen-3 ve endüstri lideri kablosuz teknolojilerle ultra hafif bir tasarımda birleştiriyor.

HyperPolling Kablosuz Dongle

22 Temmuz’da piyasaya sürülen Razer HyperPolling Wireless Dongle, gerçek 4000Hz kablosuz yoklama hızına sahip ilk kablosuz fare dongle’ıdır. Ultra hızlı tepki veren rekabetçi oyun için tasarlanan dungle ile oyuncular, Razer’ın en yeni fareleri için mükemmel geliştirme ile daha yüksek standartlarda kablosuz performansı deneyimleyebilir.

Engelsiz kablosuz sinyaller için masaya kurulan HyperPolling Kablosuz Dongle, daha uygun bir rekabetçi oyun deneyimi için yoklama oranlarını otomatik olarak değiştirme yeteneğine sahiptir. Hem DeathAdder V3 Pro hem de Viper V2 Pro’nun yanı sıra gelecekteki uyumlu fareleri destekleyen HyperPolling Kablosuz Dongle’ın kullanımı kolaylığı; performansa dayalı oyun profilleri ayarlamak için Razer Synapse üzerinden yönetilmesinden gelmektedir.

RAZER Deathadder V3 Pro

  • Uzun saatler boyunca oyun oynamak için ultra hafif geliştirilmiş ergonomik tasarım
  • Focus Pro 30K Optik Sensör
  • Daha geniş yüzey uyumluluğu- Sensör, en az 2 mm kalınlığında şeffaf cam üzerinde çalışır
  • Razer Optical Mouse Switches Gen-3, 90 milyon tıklamaya kadar derecelendirildi
  • Ayrı satılan HyperPolling Kablosuz Dongle sayesinde 4000 Hz’e yükseltilebilir
  • Beş bağımsız programlanabilir düğme ve ek DPI düğmesi
  • 90 saate kadar pil ömrü
  • USB Type C şarjı ve akıcı hareketler için Speedflex kablosu
  • Ağırlık: Siyah model için 63 gram ve beyaz model için 64 gram (Kablo hariç)
  • Yaklaşık boyut: 68 mm (Genişlik) x 44 mm (Yükseklik) x 128 (Uzunluk)

Fiyat ve Satışa Sunulma Tarihi

Razer DeathAdder V3 Pro 

149.99$ / 159.99€
Razer.com ve yetkili satıcılar – 11 Ağustos 2022


 

Basın bülteninden derlenmiştir.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...