Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Project: The Perceiver Oynanış Fragmanı Aldı

Geçen ay Project: The Perceiver, Ghost of Tsushima’yı anımsatan bir açık dünya aksiyon oyununu gösteren resmi çıkış fragmanıyla önemli bir sıçrama yaptı. Papergames’in 17ZHE Studio’su tarafından geliştirilmekte olan oyun, Çin’i MS 618’den 907’ye kadar yöneten Tang hanedanlığı döneminde geçiyor.

Bugün stüdyo, oyunu uzun uzadıya tartıştıkları 45 dakikadan uzun bir canlı yayın gerçekleştirdi. Project: The Perceiver’ın şu anda belirli bir çıkış tarihi belirlenmeden PlayStation 4 ve PlayStation 5’te bir lansmanı hedefleniyor.

Oyun ilginizi çektiyse aşağıda oyunun resmi web sitesinden alıntılanan özellikleri okuyabilirsiniz.

Sonsuz bir savaş bataklığında, tek çıkış yolunuz ikna olmaktır. Dünyanın her yönünü gözlemleyin ve bir kaleydoskop ideallerine tanık olun.

Project: The Perceiver, bir fantezi dünyasında çatışan inançları araştırıyor. Kaosla dolu bir dünyayı deneyimleyin ve Varietas Ustası olarak çeşitli karakterlerle tanışın. Ayırt edici ideallerini maskelerde birleştirin ve en şiddetli savaşlara katılın.

Dünya
Tarihin yıllıklarında, bir kaos çağı sadece birkaç kelimedir, ancak sıradan insanlar gelecek nesiller boyunca acı çekebilir. Xuantang hanedanının Tianhu döneminde, kırsal kesimde tuhaf bir varlık keşfedildi. Rengi kötüydü ve şeklini tarif etmek imkansızdı. İnsanlar korkmuştu. Bu Omen’i tahmin etme girişimlerine rağmen, hiçbir sonuca varılamadı.
—Xuantang’ın Çeşitli Kayıtları: Kehanetler Kitabı Keşfetmediğiniz
yerlerde çok sayıda sır saklıdır. Algıladığınız dünya, var olan dünyadır.

Oynanış

Düello – Bazen bir kişinin kim olduğunu görmek için silahların çarpışması gerekir.

Karakterler

Mask of Adanmışlık – Cennetin altındaki herkes dahil olduğunda oyunum seyirci gerektirmez.
Umbra Maskesi – Gölgenin olduğu yerde ışık da olacaktır ve böylece gölge doğrulanmış olur.

Son olarak oyunun kesin olmamakla birlikte önümüzdeki yıl PlayStation 4 ve PlayStation 5’te çıkması bekleniyor.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...