Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

OnePlus 11, 16 GB RAM ile Gelebilir

OnePlus’tan tanıtılacak amiral gemisi telefon, bir sızıntıdan gelen haberlere göre yeni bir seramik yapıya sahip olabilir ve içinde 16 GB bellek ile birlikte kullanıcılara sunulabilme ihtimali var.

Yeni sızıntıya göre OnePlus 11 yeni gövdeye ve yükseltilmiş belleğe sahip

Bu sızıntıya göre OnePlus’ın bu sefer doku ve performans konusunda elinden geleni yapması sızıntıyı yapan kişiler tarafından bekleniyor.

Sızıntıyı yapan birime göre OnePlus 11, 2K çözünürlüğe sahip kavisli bir ekranın üst kısmında özçekim kamerası için tek delikli bir oluğa sahip olacak. Bu kesmenin ise sol üst köşede olacağı paylaşıldı.

Yapım açısından ise raporda OnePlus 11 modelinin metal bir çerçeve kullanıldığı bildirildi ancak seramik gövde ile birlikte kullanıcılara premium bir his vereceği de şimdiden belli. Bu malzemenin ise benzer şekilde yüksek bir fiyat anlamına gelmiş olsa da birinci sınıf bir doku ve bol miktarda ağırlık sağlaması telefonun çok sağlam olacağı izlenimini de şimdiden vermiş oluyor.

Özellikler açısından Qualcomm’un üst düzey Snapdragon 8 Gen 2’si, hızlı UFS 4.0 depolama ve 16 GB Ram ile birlikte bütün donanımı tamamlayan cihaz, OnePlus 11’in amiral gemisinde büyük bir rol oynamasına sebep olacak. Tüm bu özellikler sayesinde OnePlus kullanıcılarına birinci sınıf bir telefon sağlayacak.

Sızıntıyı yapan birimin öncelikle bu modeli sadece tekil olarak tanıttığını ve OnePlus 11 Pro modelini ortaya koymadan sadece OnePlus 11 modelini ele aldığını belirtmekte fayda var. Bu daha sonradan güncelleme olarak gelebilir fakat bu özelliklerden daha pahalı olan model için isimlendirilmesi bekleniyor. Geriye kalan özellikler ve yenilikler için bekleyip görmemiz gerekiyor. Tahminen şu an size paylaştığımız özellikler bu telefonun kalbinde yer alacak.

 

Peki siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce OnePlus 11 telefon meraklıların ilgisini çeker mi? Sizce bu telefon tercih edilebilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Editörlük kariyerine iki sene önce başlayan Berk, şimdi ise yazarlık görevine Donanım Arşivi portalı üzerinden devam ediyor. Uzun zamandır donanım, bilgisayar ve işletim sistemlerine ilgisi bulunmakla beraber bu tecrübesini de sizlerle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...