Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

OnePlus 11, 16 GB RAM ile Gelebilir

OnePlus’tan tanıtılacak amiral gemisi telefon, bir sızıntıdan gelen haberlere göre yeni bir seramik yapıya sahip olabilir ve içinde 16 GB bellek ile birlikte kullanıcılara sunulabilme ihtimali var.

Yeni sızıntıya göre OnePlus 11 yeni gövdeye ve yükseltilmiş belleğe sahip

Bu sızıntıya göre OnePlus’ın bu sefer doku ve performans konusunda elinden geleni yapması sızıntıyı yapan kişiler tarafından bekleniyor.

Sızıntıyı yapan birime göre OnePlus 11, 2K çözünürlüğe sahip kavisli bir ekranın üst kısmında özçekim kamerası için tek delikli bir oluğa sahip olacak. Bu kesmenin ise sol üst köşede olacağı paylaşıldı.

Yapım açısından ise raporda OnePlus 11 modelinin metal bir çerçeve kullanıldığı bildirildi ancak seramik gövde ile birlikte kullanıcılara premium bir his vereceği de şimdiden belli. Bu malzemenin ise benzer şekilde yüksek bir fiyat anlamına gelmiş olsa da birinci sınıf bir doku ve bol miktarda ağırlık sağlaması telefonun çok sağlam olacağı izlenimini de şimdiden vermiş oluyor.

Özellikler açısından Qualcomm’un üst düzey Snapdragon 8 Gen 2’si, hızlı UFS 4.0 depolama ve 16 GB Ram ile birlikte bütün donanımı tamamlayan cihaz, OnePlus 11’in amiral gemisinde büyük bir rol oynamasına sebep olacak. Tüm bu özellikler sayesinde OnePlus kullanıcılarına birinci sınıf bir telefon sağlayacak.

Sızıntıyı yapan birimin öncelikle bu modeli sadece tekil olarak tanıttığını ve OnePlus 11 Pro modelini ortaya koymadan sadece OnePlus 11 modelini ele aldığını belirtmekte fayda var. Bu daha sonradan güncelleme olarak gelebilir fakat bu özelliklerden daha pahalı olan model için isimlendirilmesi bekleniyor. Geriye kalan özellikler ve yenilikler için bekleyip görmemiz gerekiyor. Tahminen şu an size paylaştığımız özellikler bu telefonun kalbinde yer alacak.

 

Peki siz bu telefon hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce OnePlus 11 telefon meraklıların ilgisini çeker mi? Sizce bu telefon tercih edilebilir mi? Düşüncelerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Editörlük kariyerine iki sene önce başlayan Berk, şimdi ise yazarlık görevine Donanım Arşivi portalı üzerinden devam ediyor. Uzun zamandır donanım, bilgisayar ve işletim sistemlerine ilgisi bulunmakla beraber bu tecrübesini de sizlerle paylaşıyor.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...