Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

Netflix Paketlerine Yaptığı Zam Hakkında Açıklama Yaptı

Netflix platformu gerek dünyada olsun gerek ülkemizde olsun gerçekten çok popüler. Çünkü çok geniş bir dizi ve film kütüphanesine sahipler, hatta ülkemizde yaptıkları yapımlar bile bulunuyor. Platformun ücret poltikası ise aylık ödemeye ve 3 ayrı pakete dayanıyor.

Platform tarafından dün yapılan açıklamaya göre ülkemizde ki paket ücretlerine zam yapıldı. Oldukça yüksek miktarlarda yapılan zam sonrası birçok kullanıcı üyeliğini iptal etme kararı aldı. Platform yetkililerinden ise yapılan zamlarla ilgili resmi açıklama geldi.

Yapılan Zam Hali Hazırda Üye Olanlara Kademeli Olarak Yapılacak

Evet yanlış okumadınız. Yapılan zamlar şuan için platformu kullananları kapsamayacak. Yapılan zamlar platforma yeni üye olacak insanlar için geçerli olacak. İlerleyen faturalandırma döneminde ise mevcut abonelerde de aynı fiyatlar uygulanmaya başlayacak.

“Yeni üye olacak kullanıcılarımız için yeni ücretler geçerli olacak, mevcut üyelerimizin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacaktır. Mevcut üyelerimiz plan değişikliği yapmamışlarsa, üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce bir e-posta göndererek bilgilendirme yapacağız.

Hem içerik sayımız her gün artıyor hem de en yüksek kalitede işler üretmeye devam ediyoruz. Fiyat politikamızı da buna göre ayarlıyoruz ve tüm ülkelerde farklı dönemlerde fiyat artışı yapıyoruz.”

Netflix’in Yeni Paket Fiyatları

Temel Paket: 26.99 TL > 37.99 TL

Standart Paket: 40.99 TL > 57.99 TL

Özel Paket: 54.99 TL > 77.99 TL

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan “Ücretsiz Oyun Günleri“ni duyurdu. Bu kampanya, oyunseverlere...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunculara hoş sürprizler yapmaya devam ediyor. Bu hafta, bulmaca ve strateji sevenler için harika bir fırsat...

Sinema Haberleri

Robert Kirkman‘ın kaleme aldığı “The Walking Dead” kitap serisinden TV’ye uyarlanan ve aynı ismi sahip olan The Walking Dead, 12 yıl önce ekranlarda izleyiciyle...