Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Haber

Netflix Paketlerine Yaptığı Zam Hakkında Açıklama Yaptı

Netflix platformu gerek dünyada olsun gerek ülkemizde olsun gerçekten çok popüler. Çünkü çok geniş bir dizi ve film kütüphanesine sahipler, hatta ülkemizde yaptıkları yapımlar bile bulunuyor. Platformun ücret poltikası ise aylık ödemeye ve 3 ayrı pakete dayanıyor.

Platform tarafından dün yapılan açıklamaya göre ülkemizde ki paket ücretlerine zam yapıldı. Oldukça yüksek miktarlarda yapılan zam sonrası birçok kullanıcı üyeliğini iptal etme kararı aldı. Platform yetkililerinden ise yapılan zamlarla ilgili resmi açıklama geldi.

Yapılan Zam Hali Hazırda Üye Olanlara Kademeli Olarak Yapılacak

Evet yanlış okumadınız. Yapılan zamlar şuan için platformu kullananları kapsamayacak. Yapılan zamlar platforma yeni üye olacak insanlar için geçerli olacak. İlerleyen faturalandırma döneminde ise mevcut abonelerde de aynı fiyatlar uygulanmaya başlayacak.

“Yeni üye olacak kullanıcılarımız için yeni ücretler geçerli olacak, mevcut üyelerimizin tümü içinse bu değişiklik aşamalı olarak sunulacaktır. Mevcut üyelerimiz plan değişikliği yapmamışlarsa, üyelik ücretleri değişmeden 30 gün önce bir e-posta göndererek bilgilendirme yapacağız.

Hem içerik sayımız her gün artıyor hem de en yüksek kalitede işler üretmeye devam ediyoruz. Fiyat politikamızı da buna göre ayarlıyoruz ve tüm ülkelerde farklı dönemlerde fiyat artışı yapıyoruz.”

Netflix’in Yeni Paket Fiyatları

Temel Paket: 26.99 TL > 37.99 TL

Standart Paket: 40.99 TL > 57.99 TL

Özel Paket: 54.99 TL > 77.99 TL

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...