Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

NCSoft’un Project M’sinden Yeni Fragman: Hikaye Odaklı Bir Deneyim

Güney Kore merkezli oyun şirketi NCSoft, merakla beklenen “interaktif film oyunu” Project M için heyecan verici bir fragman yayınladı. Fragman, oyunun atmosferini, görsel unsurlarını ve oynanışını detaylı bir şekilde sunarak oyunculara bir ön bakış sunuyor.

NCSoft’un Project M’si: İnteraktif Film Deneyimi

Project M

NCSoft‘un ifadesine göre, Project M genel oynanıştan ziyade hikayelere odaklanan bir oyun olacak. Hikayeyi ilerletmek için quicktime etkinlikleri gibi öğeler içerecek olan oyun, oyunculara etkileşimli bir film deneyimi vadediyor.

Fragman, oyunun sadece quicktime etkinlikleriyle sınırlı olmayan gizli unsurlar içereceğini gösteriyor. Bu unsurlar, oyunculara çeşitli deneyimler sunarak oyunun daha derin ve katmanlı hale gelmesine katkı sağlayacak gibi görünüyor.

Henüz resmi bir adı olmayan oyun, 2022 yılında duyurulmuş ve Unreal Engine 5 kullanılarak geliştirilmiştir. Ancak şu an için ne zaman çıkacağı veya hangi platformlarda yayınlanacağı konusunda resmi bir açıklama bulunmamaktadır.

NCSoft, 1997 yılında Güney Kore’de kurulmuş ve Guild Wars, Blade & Soul gibi başarılı oyunlarla tanınan bir şirkettir. Şu anda Project M dahil olmak üzere aktif geliştirme aşamasında yedi oyunları bulunuyor.

Bu gizemli oyunun çıkışına dair beklentiler, fragmanın ardından daha da artmış durumda. Geliştiriciler, oyunun çıkışına kadar geçecek uzun süreçte daha fazla bilgi ve detayın paylaşılacağını belirtiyorlar.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...