Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

MultiVersus
MultiVersus

Oyun Haberleri

MultiVersus İçin Gelecek Olan Bir Sonraki Yama En Büyük Yamalardan Bir Tanesi Olacak!

MultiVersus’un Oyun Direktörü, oyun için temel oyun sistemlerini değiştirecek ve iki yeni özellik ekleyecek bir sonraki büyük güncellemeyi açıkladı.

MultiVersus, oyunun kapalı alfasının yılın başlarında piyasaya sürülmesinden bu yana çok büyüdü. MultiVersus oyunu bu yılın başında ilk kez tanıtıldığında aksiyon platform oyunu hakkında pek bir şey bilinmediğini anlaşılmış oldu. Hala açık beta aşamasında olan MultiVersus’un yeni özellikler, karakterler ve daha fazlasıyla yapacak daha çok fazla işi var.

MultiVersus Ekibi, Lonca Ve Market Güncellemesinin Gecikeceğini Bildirdi!

MultiVersus

Şimdi, MultiVersus’un Oyun Direktörü Tony Huynh, oyuna gelecek olan bir sonraki büyük değişiklikleri anlatıyor, Huynh genellikle sosyal medyada hayranların sorularına yanıt vermesiyle ve hayranlarına vermiş olduğu ilgiyle öne çıkmakta. MultiVersus için en son güncelleme önümüzdeki hafta için planlandı; bazı hayranlar Mağaza ve Lonca özelliklerinin bu yamada geleceğini umarken, hala gelmemekle birlikte daha herhangi bir çıkış bilgisi mevcut değil.

Önerilen Yazı: Plug-in Hybrid Teknolojisi Nedir?

Şu anda, MultiVersus’un ana menüsüne bakıldığında iki seçenek gri görünüyor. Bu seçenekler, bir oyuncuyu oyunun Mağaza sayfasına götürüyor; burada bir oyuncu muhtemelen MultiVersus’taki karakterleri için Gleamium veya oyun içi altın ile kozmetik satın alabilecek. 

Lonca işlevi markete göre biraz daha gizemli, ancak özünde MultiVersus oyuncularının kendi gruplarını oluşturmasına olanak tanıyor ve çoğu kişi bunun daha büyük oyun içi ödüllerle sonuçlanmasını öngörüyor. Bu iki seçenek gelmeyecek diye bir şey yok ancak Huynh Twitter’da Player First Games’in paylaştığı tweet neticesinde ekibin temel sistemler, kararlılık ve hata düzeltmelerine odaklandığını belirtti.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...