Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

MLB
MLB

Oyun Haberleri

MLB The Show 23 Ön Sipariş Bonus İçeriği Açıklandı

San Diego Studio’nun Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch platformları için geliştirdiği MLB The Show 23 oyunun çıkış tarihi olan Mart 2023’ün yaklaşmasıyla birlikte oyun için ön siparişler açıldı. Bununla beraber oyuna gelecek Ön Sipariş Bonusları da belli oldu.

MLB The Show 23 Ön Sipariş Bonusu

MLB The Show 23 için ön sipariş vermeniz halinde Gold Choice Paketini ücretsiz olarak alıyorsunuz. Ancak bu paket hangi konsol neslinde aldığınıza bağlı olarak içerik açısından farklılık gösteriyor.

MLB The Show’u Xbox One , Nintendo Switch veya PS4 için ön sipariş verirseniz Gold Choice Paketi aşağıdaki öğeleri içerir.

  • 5000 Stubs

MLB The Show’u Xbox Series S|X veya PS5 için ön sipariş verirseniz Gold Choice Paketi aşağıdaki öğeleri içerir.

  • 10.000 Stubs
  • 5  Show Paketi

İlk olarak Stubs nedir diye sorabilirsiniz. Stubs’lar oyuncular, kozmetik ürünler ve daha fazlası gibi oyun içi öğeleri satın almak için kullanılabilen oyun içi para birimidir. Bu nedenle, MLB The Show 23 söz konusu olduğunda, son nesil sürümü satın alırsanız oyun içi mağazada kullanabileceğiniz bazı taslaklarla erken bir başlangıç ​​​​yapıyorsunuz. Diğer spor oyunlarında olduğu gibi önceden belirlenmiş kozmetik veya karakter gibi ek öğeler almıyorsunuz. Bunun yerine geliştiriciler ön sipariş içeriğini tamamen oyuncunun seçimine bırakmış durumda.

Son olarak oyunun standart sürümü Xbox tarafında 675,00 TL, Playstation tarafında ise 699,00 TL’lik bir fiyat etiketiyle ön siparişe çıkmış durumda. Aşağıda verilen bağlantılar üzerinden oyunu ön sipariş verebilirsiniz.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Counter Strike Global Offensive oyunu için Source 2 güncellemesi yıllardır bekleniyordu. Bu bekleyiş en sonunda sona erdi. Geçtiğimiz gün Source 2 güncellemeli Counter Strike...

Teknoloji Haberleri

Apple, iPhone’lar için iOS 16.4’ün geliştirici beta sürümünü yayınladı. Bu sürüm, birçok yeni özelliği ve iyileştirmeyi beraberinde getiriyor. Peki iOS 16.4 ile neler değişecek?...

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Resident Evil 4 Remake sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu insan oyunu bilgisayarına indirmeden önce sistem...