Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

MLB
MLB

Oyun Haberleri

MLB The Show 23 Ön Sipariş Bonus İçeriği Açıklandı

San Diego Studio’nun Xbox, PlayStation ve Nintendo Switch platformları için geliştirdiği MLB The Show 23 oyunun çıkış tarihi olan Mart 2023’ün yaklaşmasıyla birlikte oyun için ön siparişler açıldı. Bununla beraber oyuna gelecek Ön Sipariş Bonusları da belli oldu.

MLB The Show 23 Ön Sipariş Bonusu

MLB The Show 23 için ön sipariş vermeniz halinde Gold Choice Paketini ücretsiz olarak alıyorsunuz. Ancak bu paket hangi konsol neslinde aldığınıza bağlı olarak içerik açısından farklılık gösteriyor.

MLB The Show’u Xbox One , Nintendo Switch veya PS4 için ön sipariş verirseniz Gold Choice Paketi aşağıdaki öğeleri içerir.

  • 5000 Stubs

MLB The Show’u Xbox Series S|X veya PS5 için ön sipariş verirseniz Gold Choice Paketi aşağıdaki öğeleri içerir.

  • 10.000 Stubs
  • 5  Show Paketi

İlk olarak Stubs nedir diye sorabilirsiniz. Stubs’lar oyuncular, kozmetik ürünler ve daha fazlası gibi oyun içi öğeleri satın almak için kullanılabilen oyun içi para birimidir. Bu nedenle, MLB The Show 23 söz konusu olduğunda, son nesil sürümü satın alırsanız oyun içi mağazada kullanabileceğiniz bazı taslaklarla erken bir başlangıç ​​​​yapıyorsunuz. Diğer spor oyunlarında olduğu gibi önceden belirlenmiş kozmetik veya karakter gibi ek öğeler almıyorsunuz. Bunun yerine geliştiriciler ön sipariş içeriğini tamamen oyuncunun seçimine bırakmış durumda.

Son olarak oyunun standart sürümü Xbox tarafında 675,00 TL, Playstation tarafında ise 699,00 TL’lik bir fiyat etiketiyle ön siparişe çıkmış durumda. Aşağıda verilen bağlantılar üzerinden oyunu ön sipariş verebilirsiniz.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta olduğu gibi bu hafta da oyunseverlere muhteşem bir sürprizle geldi. Bu haftanın gözdesi 140 TL değerindeki “Deliver Us Mars” adlı...

Teknoloji Haberleri

ASUS Republic of Gamers (ROG), ROG Matrix GeForce RTX™ 4090 modeliyle mevcut ekran kartları arasında kutudan çıkar çıkmaz en yüksek saat hızı performansını sunarak...

Telefon Haberleri

Samsung’un yeni orta segment akıllı telefonu Galaxy A35’in özellikleri sızdırıldı. Cihaz, damla çentik tasarımını bırakarak delikli tasarımı benimseyecek. Ayrıca 120hz yenileme hızına sahip 6.6...

Oyun Haberleri

GTA 5’in çıkışının üzerinden tam 10 yıl geçti ve Rockstar Games‘in GTA 6’yı tanıtmasına sayılı günler kaldı. Gelişmeler heyecanla beklenirken, Rockstar Games’in oyuncuları heyecanlandırmak...