Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Movies

Jason Momoa, Minecraft Filminin Kadrosunda Yer Alacak!

Minecraft severleri heyecanlandıracak haberler gelmeye devam ediyor, film için Jason Momoa ile görüşülüyor. Yapımda yer alması için teklifler sunuldu.

2011 yılında açık uçlu bir yapım olarak oyun severlere sunulmuş olan Minecraft‘ın filmi için yepyeni açıklamalar yapıldı. Yediden yetmişe her yaş aralığının severek oynadığı ve kreatif alanda çığır açmış Minecraft‘ın filmi için 2014 yılında start verilmişti ancak birçok fikir ayrılığı ve anlaşmazlıklar yüzünden aynı sene içerisinde yönetmen yapımdan ayrılmıştı.

Minecraft

Aradan belirli bir zaman geçtikten sonra ortaya atılan iddialar neticesinde, filmin piyasaya sürülme tarihinin 2022 olacağı söylenmişti fakat pandeminin hayatımıza girişi yüzünden bu da ertelenmişti.

Yapılan açıklamalara göre Warner Bros‘un Minecraft hakları 2023 yılının sonunda bitecek, bu da demek oluyor ki filmin 2023 yılının son çeyreğinden önce izleyenlere sunulması bekleniyor.

Ayrıca açıklamalarda, Warner Bros‘un; Minecraft filmini bir seriye dönüştürmek istediğini belirtiyor bu da Sonic The Hedgehog film serisinden alınan pozitif geri bildirimleri gözler önüne sunuyor.

Minecraft

Minecraft Filmi İçin Jason Momoa Görüşmeleri Devam Ediyor:

Minecraft‘ın dört gözle beklenen bu filmi için Aquaman‘in yıldızı ve birçok kişi tarafından ciddi anlamda hayranlık duyulan Jason Momoa‘nın yapımda yer alması bekleniyor.

Tabii ki bunun için adımlar çoktan atıldı ve şu anda anlaşmalar ve teklifler sunuluyor. Yakın bir zamanda pozitif bir açıklama yapılırsa, bu yapımın daha da ilgi çekici hale geleceği kaçınılmaz bir gerçek.

Kaynak: ign

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

1 Yorum

1 yorum

  1. YUSUF

    Ağu 31, 2022 at 17:24

    Verdiginiz bilgiler için teşekkürler , güzel yazı olmuş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...