Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Movies

Jason Momoa, Minecraft Filminin Kadrosunda Yer Alacak!

Minecraft severleri heyecanlandıracak haberler gelmeye devam ediyor, film için Jason Momoa ile görüşülüyor. Yapımda yer alması için teklifler sunuldu.

2011 yılında açık uçlu bir yapım olarak oyun severlere sunulmuş olan Minecraft‘ın filmi için yepyeni açıklamalar yapıldı. Yediden yetmişe her yaş aralığının severek oynadığı ve kreatif alanda çığır açmış Minecraft‘ın filmi için 2014 yılında start verilmişti ancak birçok fikir ayrılığı ve anlaşmazlıklar yüzünden aynı sene içerisinde yönetmen yapımdan ayrılmıştı.

Minecraft

Aradan belirli bir zaman geçtikten sonra ortaya atılan iddialar neticesinde, filmin piyasaya sürülme tarihinin 2022 olacağı söylenmişti fakat pandeminin hayatımıza girişi yüzünden bu da ertelenmişti.

Yapılan açıklamalara göre Warner Bros‘un Minecraft hakları 2023 yılının sonunda bitecek, bu da demek oluyor ki filmin 2023 yılının son çeyreğinden önce izleyenlere sunulması bekleniyor.

Ayrıca açıklamalarda, Warner Bros‘un; Minecraft filmini bir seriye dönüştürmek istediğini belirtiyor bu da Sonic The Hedgehog film serisinden alınan pozitif geri bildirimleri gözler önüne sunuyor.

Minecraft

Minecraft Filmi İçin Jason Momoa Görüşmeleri Devam Ediyor:

Minecraft‘ın dört gözle beklenen bu filmi için Aquaman‘in yıldızı ve birçok kişi tarafından ciddi anlamda hayranlık duyulan Jason Momoa‘nın yapımda yer alması bekleniyor.

Tabii ki bunun için adımlar çoktan atıldı ve şu anda anlaşmalar ve teklifler sunuluyor. Yakın bir zamanda pozitif bir açıklama yapılırsa, bu yapımın daha da ilgi çekici hale geleceği kaçınılmaz bir gerçek.

Kaynak: ign

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

1 Yorum

1 yorum

  1. YUSUF

    Ağu 31, 2022 at 17:24

    Verdiginiz bilgiler için teşekkürler , güzel yazı olmuş

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Telefon Haberleri

Nothing, uygun fiyatlı ve şık bir akıllı telefon sunmak için çalışmalarını sürdürüyor. Şirketin yeni modeli Nothing Phone (2a), 5 Mart’ta resmi olarak tanıtılacak. Ancak...