Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Blade
Blade

Sinema Haberleri

Marvel’s Blade’in Çekimlerine Bu Yaz Başlanacak

Sinema ve TV yapımları sayesinde karşımıza çıkan Marvel Sinematik Evreni gün geçtikçe genişlemeye, yeni yapımlarla karşımıza çıkmaya ve yeni karakterleri tanıtmaya devam ediyor. Marvel Sinematik Evreni‘nde izleyeceğimiz yeni karakterlerden ve yapımlardan birisi de Blade yeniden yapımı olacak.

Marvel Comics‘in vampir avcısı karakterini konu alan yapımlar daha önce de izleyiciyle buluştu. Ancak bu yapımlar Marvel Sinematik Evreni‘nde geçen yapımlar değillerdi. Fakat Blade yeniden yapımı, belki de Marvel‘in üzerinde en çok çalıştığı ve uğursuzluklarla dolu projelerinden bir tanesi.

Senaryonun baştan aşağı yeniden kaleme alınması, yaşanan yönetmen değişiklikleri gibi olumsuzlukların ardından ise çekimlere başlandığı gibi grevler nedeniyle çekimlerin askıya alınmasına karar verilmişti. En sonunda, çekimlere yeniden ne zaman başlanacağı belli oldu.

Marvel’s Blade’in Çekimleri Yaz Aylarında Başlayacak

Son dönemde Marvel Studios‘un üzerinde en çok çaba sarf ettiği yapımlardan bir tanesi Marvel’s Blade oluyor. Uğursuzluklarla dolu yapımın prodüksiyon sürecine yakında yeniden başlanacak. Daha önceden çekimleri tamamlanan sahnelere ne olacağı belirsizliğini koruyor olsa da sektöre ve doğru sızıntıları/açıklamalarıyla bilinen The InSneider’dan Jeff Sneider’ın tarafından aktarılan bilgilere göre; Marvel Studios, filmin çekimlerine yazın tekrar başlayacak.

Aktarılan bilgilere göre çekimler, bu yaz aylarında Meksika’da yapılacak. Umarız ki bu defa Marvel’s Blade‘in çekimleri sorunsuz tamamlanır ve filmin vizyon tarihi erteleme almaz. Film, 7 Kasım 2025 tarihinde sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...