Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Marvel’s Blade: Paris’te Geceyi Aydınlatan Bir Vampir Avcısı

Bethesda Softworks, Arkane Studios Lyon ve Marvel Games işbirliğiyle geliştirilen Marvel’s Blade, çizgi roman kahramanı Blade‘e odaklanan heyecan verici bir tek oyunculu, üçüncü şahıs aksiyon oyunu olarak duyuruldu. Oyun, vampir avcısı Blade‘in Paris’te geçen orijinal bir hikayesini anlatacak ve oyuncuları doğaüstü bir acil durumun içine sürükleyecek.

Paris’in Karantinaya Alındığı Bir Dünyada Vampir Avı

Marvel's Blade

Oyun dünyasını Paris‘in karantinaya alınmış bir bölümüne taşıyan Marvel’s Blade, oyunculara karanlık ve tehlikeli bir ortam sunuyor. Oyuncular, vampirlerin ortaya çıkışıyla şehrin terör altında olduğu bir dönemde Blade olarak oynayacaklar. Geceleri vampirlerin hüküm sürdüğü bu kaotik şehirde, Parisliler geceleri evlerine çekilmek ve güneş doğana kadar güvende kalmak zorunda kalacaklar.

Arkane Studios Lyon ekibi, daha önceki başarılı oyunlarıyla bilinen bir stüdyo. Redfall‘in ardından vampir temalı bu yeni yapım, oyunculara yoğun aksiyon, derin hikaye ve etkileyici bir atmosfer sunma potansiyeline sahip.

Oyunun geliştirilme süreci yeni başlamış olsa da, Marvel’s Blade, oyunculara Blade karakteriyle derin bağlar kurma fırsatı sunacak. Oyuncular, karakterlerini yönlendirme ve geliştirme şansına sahip olacaklar. Paris’in karanlık sokaklarında, vampirlerle dolu bu tehdit altındaki dünyada Blade’in görevini yerine getirmeye çalışacaklar.

Oyun, Paris şehrinin geceleyin nasıl bir kaos içinde olduğunu detaylı bir şekilde tasvir ediyor. Vampirlerin egemen olduğu bu tehlikeli dünyada, oyuncular karanlık güçlere karşı koymak, gizemleri çözmek ve Paris’i tekrar güvenli hale getirmek için mücadele edecekler.

Marvel’s Blade, vampir avcısı Blade’in eşsiz dünyasını keşfetmek isteyen oyunculara, aksiyon dolu bir deneyim vadeden heyecan verici bir oyun olarak öne çıkıyor.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...