Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Mad Max: Furiosa Çekimleri Sona Erdi

Mad Max efsanesi 2015 yılında beyazperdeye geri döndü. Mad Max: Fury Road ile beklentiyi karşılayan seri, hikayenin daha öncesinde neler yaşandığını bizlere anlatacak olan Mad Max: Furiosa filmi 2024 yılında bizlerle buluşacak.

Mad Max: Furiosa’nın çekimleri Avustralya kırsalındaki New South Wales bölgesinde yer alan Broken Hill kasabasında geçtiğimiz aylarda başlamıştı. Yeni gelen bilgilere göre henüz filmin vizyona girmesine 2 yıl olmasına rağmen filmin çekimlerinin sona erdiğini öğrendik.

Furiosa’nın Çekimleri Sona Erdi

Mad Max: Fury Road‘un üstüne koymak isteyen devam yapımında birçok yeni yüz izleyenleri bekliyor olacak. Bu yeni yüzlerden birisi olan Anya Taylor-Joy, sosyal medya hesabından paylaştığı gönderi sayesinde çekimlerin sona erdiğini hayranlarına duyurdu.

Paylaştığ gönderide Taylor-Joy, başrol oynamaktan ne kadar mutlu olduğunu da analatmaktan vazgeçmedi. Ayrıca tüm ekip arkadaşlarına da teşekkür etmeyi ihmal etmedi.

Hepinizle birlikte bir şeyler yaratmak bir onur ve ayrıcalıktı… Beni olabileceğimi düşündüğümden daha da sertleştirdiğiniz için teşekkür ederim.

Mad Max: Fury Road‘un devamı niteliğinde olan Mad Max: Furiosa, 24 Mayıs 2024 tarihinde izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, kullanıcı deneyimini geliştirmeye yönelik adımlar atmaya devam ediyor. En son güncelleme ile birlikte, sohbet filtreleme özelliği platforma eklenmiş durumda. Bu yeni özellik, kullanıcıların...

Teknoloji Haberleri

HP, oyuncular için yeni bir bütçe dostu monitör olan HP Omen D27qs’i tanıttı. Uygun fiyatına rağmen iyi özellikler sunan monitörün detaylarına bir göz atalım....

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...