Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Lost Ark, Yıldönümü Güncellemesini Paylaştı!

Lost Ark , Şubat ayındaki ilk doğum gününe yaklaşıyor ve bu olayı, açık dünya PVP’si ile yepyeni bir kıtayı tanıtan önemli bir güncelleme ile kutluyor. Lost Ark ayrıca özel ödüller veren birkaç etkinlik ve oyuncuların çeşitli öğeler kazanmasını sağlayan Twitch Ganimetleri ile yıl dönümünü anacak.

2019’da piyasaya sürüldüğünde ilk olarak Kore’de büyük bir hit olan Lost Ark’ın 2022’de Amazon Games tarafından batıdaki ilk çıkışı, Lost Ark’ın Steam’de rekorlar kırmasına yardımcı olan büyük bir oyuncu dalgası tarafından karşılandı. Diablo tarzı aksiyon-RPG savaşının devasa açık dünya MMORPG sistemleriyle oynaması ücretsiz bir birleşimi olan oyun, Amazon Games’in önceki MMORPG girişimi New World’den önemli ölçüde daha popülerdi. Oyunun batı versiyonu, orijinal Kore versiyonunun birkaç yıl gerisinde olduğundan, Lost Ark’ın ilk yılının büyük bir kısmı, Koreli oyuncular için zaten mevcut olan sınıfları, özellikleri ve karşılaşmaları yavaş yavaş getiren çok sayıda güncellemeyi içeriyordu.

Lost Ark

Yılın ilk büyük Lost Ark güncellemelerinden biri, oyunun birinci yıl dönümüne denk gelecek, bu nedenle Lost Ark , 8 Şubat’ta gelecek güncellemeyle epeyce ekleme getiriyor. Ana odak noktası, zengin bir ülke olan yeni kıta Rowen. nadir minerallerle ve iki savaşan grup arasında hararetle çekişiyor: Preigelli ve Liebertane. Öğe seviyesi 1445 veya daha yüksek olan oyuncular, iki gruptan birine katılma kararlarıyla sonuçlanacak olan Rowen’da dünya görevine başlayabilirler. Bu, rakip gruplardan oyuncuların PVP’ye katılarak ve günlük ve haftalık görevleri tamamlayarak kendi gruplarının saflarında yükseleceği bir açık dünya PVP sistemine yol açıyor.

Oyuncular, Rowen kıtası ve açık dünya PVP’sinin yanı sıra, kozmetik öğeler ve kostümleri ödüllendirme eğiliminde olan yeni Twitch Ganimetleri ile birlikte değerli ödüller sunan birkaç etkinlik bekleyebilirler. Doğum günü etkinliğinin ödülleri, Lost Ark 2023 yol haritasına göre büyük ölçekli 48v48 Tulubik Battlefield PVP sistemini tanıtacak olan Mart güncellemesinden önce işe yarayabilir. Yeni İleri Düzey Sanatçı sınıfı da geliştirmeyi planlanandan önce bitirecek ve bu da Mart ayında erken bir sürümle sonuçlanacak.

Lost Ark, tonlarca masum oyuncuya yasak geldiğinde ve Steam inceleme bombası şeklinde önemli bir tepkiye yol açtığında, oyun kısa bir süre önce biraz ağır eleştiriler aldı. Lost Ark durumu hızla düzeltti, ancak yasakları günler içinde kaldırdı ve olayı bot tespit yöntemlerindeki bir hataya bağladı.

Lost Ark PC’de mevcut.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Ubisoft, bu yılki Ubisoft Forward etkinliğinde, merakla beklenen Assassin’s Creed Shadows için kapsamlı bir oynanış fragmanı sundu. Bu genişletilmiş gösterim, oyunun detaylarına dair birçok...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....