Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Like a Dragon: Ishin’den Yeni Fragman Geldi

SEGA tarafından geliştirilen Yakuza serisinin yan oyunlarından biri olacak Like a Dragon: Ishin oyunundan yeni fragman geldi.

Fragmandaki dövüş, Yakuza serilerindeki kadar göz alıcı duruyor. Ayrıca, Kazuma Kiryu’nun canlandırdığı kahraman Sakamoto Ryoma’nın çeşitli karşılaşmalarda yer aldığını gösteriyor. Buna ek olarak, Sakamoto’nun silah ve kılıcı bir arada kullandığı da dikkat çeken detaylar arasında. Fragmanda çeşitli güçlü hareketler ve yetenekler de gösteriliyor.

Swordsman, Gunman, Wild Dancer ve Brawler olmak üzere dört farklı oyun tarzına sahip olacak oyunun yayınlanan resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

1860’ların Kyo’sunda geçen ve Yakuza serisinin bir yan oyunu olacak oyun, oyunculara efsanevi samuray döneminin sonunu kahramanı Sakamoto Ryoma’nın gözünden gösteriyor. Dahası, Shogun’u devirmek ve önemli bir reforma öncülük etmekle geniş çapta itibar gören gerçek hayattaki bir kişiye dayanıyor. Sakamoto Ryoma rolünü ilk altı Yakuza oyununun ve yakında çıkacak olan Like a Dragon 8 ve Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name’in kahramanı Kazuma Kiryu canlandırıyor. Benzer şekilde Goro Majima ve diğer Yakuza karakterleri de oyunda yer alması bekleniyor.

Son olarak Like a Dragon: Ishin oyunun Şubat 2023’te PC(Steam) Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X|S üzerinden piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games‘in ücretsiz oyunlar kampanyası kapsamında bu hafta, aksiyon dolu bir deneyim sunan Ghostrunner ücretsiz olarak sunuluyor. Ghostrunner, oyuncuları nefes kesici bir cyberpunk dünyasına...

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Oyun Haberleri

Sony Interactive Entertainment, Nisan 2024 için PlayStation Plus üyelerine sunulacak yeni oyunlarını duyurdu. Nisan ayının oyun kataloğu, çeşitli platformlarda oynanabilecek birçok başlığı içeriyor. Animal...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...