Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Like a Dragon: Ishin’den Yeni Fragman Geldi

SEGA tarafından geliştirilen Yakuza serisinin yan oyunlarından biri olacak Like a Dragon: Ishin oyunundan yeni fragman geldi.

Fragmandaki dövüş, Yakuza serilerindeki kadar göz alıcı duruyor. Ayrıca, Kazuma Kiryu’nun canlandırdığı kahraman Sakamoto Ryoma’nın çeşitli karşılaşmalarda yer aldığını gösteriyor. Buna ek olarak, Sakamoto’nun silah ve kılıcı bir arada kullandığı da dikkat çeken detaylar arasında. Fragmanda çeşitli güçlü hareketler ve yetenekler de gösteriliyor.

Swordsman, Gunman, Wild Dancer ve Brawler olmak üzere dört farklı oyun tarzına sahip olacak oyunun yayınlanan resmi fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

1860’ların Kyo’sunda geçen ve Yakuza serisinin bir yan oyunu olacak oyun, oyunculara efsanevi samuray döneminin sonunu kahramanı Sakamoto Ryoma’nın gözünden gösteriyor. Dahası, Shogun’u devirmek ve önemli bir reforma öncülük etmekle geniş çapta itibar gören gerçek hayattaki bir kişiye dayanıyor. Sakamoto Ryoma rolünü ilk altı Yakuza oyununun ve yakında çıkacak olan Like a Dragon 8 ve Like a Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name’in kahramanı Kazuma Kiryu canlandırıyor. Benzer şekilde Goro Majima ve diğer Yakuza karakterleri de oyunda yer alması bekleniyor.

Son olarak Like a Dragon: Ishin oyunun Şubat 2023’te PC(Steam) Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X|S üzerinden piyasaya sürülmesi bekleniyor.

 

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sinema Haberleri

Dünyanın en büyük dijital içerik platformlarından birisi olan Netflix, mevcut yapımlarını devam ettirmeye ve yeni yapımlar ile izleyicinin karşısına çıkmaya devam ediyor. Zor günlerden...

Oyun İndirimleri

Birçok oyuna ev sahipliğe yapan ve yediden yetmişe bütün oyuncu kitlesinin aşina olduğu oyun platformu Steam için “Steam İlkbahar İndirimleri” başladı. Birçok AAA ve...

Oyun Haberleri

Sayısız ipucu ve sızıntının ardından, CS:GO Source 2 güncellemesi hakkındaki spekülasyonlar üzerine açıklamalar yapılmaya devam ediyor. Peki CS:GO 2 gerçek mi? İşte CS:GO 2 beta ile...