Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Life by You Oyunundan Yeni Bilgiler Geliyor

Paradox Interactive, yaşam simülasyonu türünde Sims serisine rakip olacak yeni bir oyun duyurdu: Life by You. Oyun, oyunculara yarattıkları insanların, inşa ettikleri şehirlerin ve anlattıkları hikayelerin kontrolünü tamamen veriyor. Ayrıca oyunun en fazla modlanabilir ve açık yaşam simülatörü olması hedefleniyor.

Sims’e Rakip Ama Çok Daha Ötesinde Bir Deneyim

Life by You, Paradox Tectonic adlı yeni bir dahili stüdyo tarafından geliştiriliyor. Stüdyonun başında eski EA yöneticisi Rod Humble bulunuyor. Oyunun 2023 yılının Eylül ayında erken erişime açılması planlanıyor. Erken erişim döneminde oyuncuların geri bildirimleri doğrultusunda oyunun içeriği ve oynanışı geliştirilecek.

Oyunda açık bir dünyada yaşamak mümkün olacak. Yükleme ekranları olmadan gerçek dilleri kullanarak sohbet edebilecek, kırsal bölgelerde bisiklet veya araba sürebilecek, yeni deneyimlerin kilidini açmak için görevleri keşfedip tamamlayabileceksiniz. Ayrıca modlarla kendi oyun içi içeriğinizi yaratabilecek, derinliğe sahip çeşitli yaratıcı araçlarını kullanabilecek ve oynanışı istediğiniz zaman değiştirebileceksiniz.

Oyunda insanları yaşayacakları yere sürükleyip bırakabilecek veya onları üçüncü şahıs moduyla doğrudan kontrol edebileceksiniz. Tek bir kişinin hayatını yaşayabilecek veya birçok kişinin hikayesini anlatabileceksiniz. Kariyer basamaklarını tırmanabilecek, aşık olabilecek, bir aile kurabileceksiniz. Her gerçek dilde yapılan konuşma, insanınızın eşsiz durumuna göre oluşturulacak. Oyun içinde kendi diyaloglarınızı bile tasarlayabileceksiniz.

Oyunda insanlarınızın hayallerindeki evleri veya iş yerlerini sıfırdan inşa edebileceksiniz. Bu yerlerin baştan aşağı dekorasyonunu yapabileceksiniz. Sürükleyerek ve yıkarak tüm şehirleri yeniden düzenleyebileceksiniz. Derinlikli kişilik ve karakter özelliklerini ayarlayabildiğiniz insan yaratıcıda ailelerinizi tasarlayabileceksiniz. İnsanlarınızı istediğiniz zaman sıfırdan veya yeniden biçimlendirebileceksiniz.

Life by You’nun ön siparişi veren oyunculara özel içerikler sunuluyor. Ön sipariş paketi arasında bir klasik scooter, hızlı başlangıç moda paketi ve yerden duvara dekor paketi bulunuyor. Ayrıca ilk 100 bin erken erişim oyuncusu özel Discord sunucusuna davet ediliyor.

Son olarak Life by You ile ilgili daha fazla bilgi almak için Paradox Interactive’in resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca oyunu şuanda 340 TL karşılığında Epic Games Store üzerinden ön sipariş verebilirsiniz. Ancak henüz Steam fiyatı netleşmiş değil.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...