Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sistem Gereksinimleri

Lies of P Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Lies of P sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce sistem gereksinimlerini kontrol ediyor, böylelikle bilgisayarlarının o oyunu düzgün bir şekilde oynatıp oynatmayacağını oyunu indirmeden önce öğrenebiliyor. O yüzden bu tarz bilgiler oyuncuların işine yarayabiliyor.

Lies of P Sistem Gereksinimleri Neler?

Lies of P sistem gereksinimleri ve Lies of P kaç GB yer kaplıyor bilgisi aşağıdaki listede bütün detaylarıyla birlikte gösterilmektedir. Eğer oyuna yeni güncellemeler gelirse buradaki gereksinimlerin duruma göre değişebileceğini unutmayın.

Lies of P Kaç GB?

Yeni Lies of P oyunu diskinizde 50 GB yer kaplıyor. Ayrıca yapımcının akıcı bir oyun deneyimi için SSD önerdiğini belirtmeden geçmeyelim.

Lies of P Kaç Saat?

Lies of P oyununun kaç saat olduğuna dair net bir bilgi yok, çünkü bu oyun tarzınıza göre değişebilir. Fakat kullanıcılar ortalama 25 saat kadar sürebildiğini bildirmiş.

Lies of P Sistem Gereksinimleri (Minimum)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64 Bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 3 1200, Intel Core i3-6300
 • RAM: 8 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 960 veya AMD Radeon RX 560
 • VRAM: 4 GB
 • Depolama: 50 GB (Lies of P boyutu)

Lies of P Sistem Gereksinimleri (Önerilen)

 • İşletim Sistemi: Windows 10 / 11 (64 Bit)
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 1400, Intel Core i5-6400 ve üzeri
 • RAM: 16 GB
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1660, AMD Radeon RX 6500 XT ve üzeri
 • VRAM: 4 GB
 • Depolama: 50 GB (SSD Önerilir)

Sistem Özelliklerini Öğrenme

Lies of P sistem gereksinimlerini ve Lies of P kaç GB yer kapladığını öğrendiniz, fakat bilgisayarınızın özelliklerini tam olarak bilmiyorsanız, Windows’un arama kısmına “Aygıt Yöneticisi” yazıp açın. Buradaki sekmelerden bilgisayarınızın neredeyse bütün donanımlarını öğrenebilirsiniz.

Eğer sisteminizde yükseltme yapmak istiyorsanız Donanım Arşivi Forum’a konu açarak yardım alabileceğinizi unutmayın.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...