Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Xbox Game Pass’e gelebilir

Görünüşe göre Lego Star Wars: The Skywalker Saga, Xbox Game Pass’e geliyor olabilir. Resmi bir duyuru ile teyit edilmemiş olsa da, resmi Game Pass Twitter hesabı kesinlikle bunu ima ediyor gibi görünüyor. Xbox Game Pass resmi twitter hesabından atılan ilk tweet’te XBOX GAME PASS’i heceleyen bulmacanın ardından ikinci atılan tweet’te ise farklı bir şeyi heceleyen bir bulmaca gönderildi.

İlk bulmacayı herkes çözebilirken, ikincisi kafa karıştırıcıydı. İnsanlar ne olabileceğini merak ettiler. Ancak, neyse ki bazıları Tweet’in yorumlarında bunu anladı. Ve bir kullanıcının belirttiği gibi bu LEGO STAR WARS oyunu olabileceğini tahmin etti.

Lego Star Wars olduğu resmi olarak onaylanmasa da, resmi Game Pass hesabındaki ipuçları her şeyi söylüyor. Ve oyun olumlu eleştiriler aldığına göre bunun The Skywalker Saga olma ihtimali yüksek. Ayrıca serideki diğer oyunlar da daha önce Game Pass hizmetine eklenmişti. Yani bu oyunun da yakında ekleneceği ihtimalini arttırıyor. Game Pass’e eklenecek Lego Star Wars: The Skywalker Saga’nın The Game Awards sırasında duyurulacağını tahmin ediliyor. 

Lego Star Wars: The Skywalker Saga, ünlü bilim kurgu serisinin dokuz filminin tamamına dayanmaktadır. Serinin diğer filmlerinden ve TV şovlarından içerikler de daha sonra DLC olarak eklendi. Bu oyunda Naboo, Tatooine, Hoth, Starkiller Base ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok gezegen ve uydu keşfedilebilir. Oyun ayrıca oyuncuların kullanması için 300’den fazla karaktere sahiptir. Bu tür bir içerikle oyun, Xbox Game Pass’e harika bir katkı sağlayacaktır. Ancak yine de resmi bir açıklama beklememiz gerekecek.

Şuanda ülkemizde Xbox Game Pass hizmeti ultimate sürümü 44,99 TL/Ay ve bilgisayar ve konsol sürümü ise 29,99 TL/Ay gibi bir fiyatla satılıyor. Ayrıca Electronic Arts oyunlarını da oynayabileceğiniz bu aylık oyun abonelik platformunun fiyatlarına yakında zam gelebileceği konuşuluyor.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...