Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Lego Fortnite’ın Çiftlik Dostları Güncellemesi 23 Nisan’da Geliyor

Lego Fortnite’ın Çiftlik Dostları güncellemesi, oyunun evrenine yeni bir soluk getirerek oyuncuları keyifli bir deneyime davet ediyor. 23 Nisan’da piyasaya sürülecek olan bu güncelleme, v29.30 sürümü olarak tanıtılıyor ve bir dizi yenilikle birlikte geliyor.

Lego Fortnite Çiftlik Dostları Güncellemesi

Lego Fortnite

Çiftlik Dostları güncellemesi, oyunculara köylerini geliştirme ve hayvanları evlerine alma fırsatı sunuyor. Artık köylerine inekler, kuzular, tavuklar ve yeni eklenen domuzlar gibi çeşitli hayvanları alabilecekler. İşe alım sınırındaki artış sayesinde, oyuncular köylerine daha fazla hayvan ve köylü ekleyebilecekler.

Ayrıca güncelleme ile birlikte, beş yeni köylü karakter ve daha fazla hayvan çeşidi oyuna eklenecek. Düzinelerce yeni stil de oyuncuların karakterlerini özelleştirmeleri için sunulacak. Bu yeni stiller, oyunculara daha fazla seçenek sunacak ve karakterlerini istedikleri gibi kişiselleştirmelerine olanak tanıyacak.

Bununla birlikte, güncelleme v29.30 ile favori kıyafetler için daha fazla LegoTarzı da oyuna eklenecek. Bu, oyuncuların karakterlerini daha da eğlenceli ve renkli bir görünüme kavuşturabilecekleri anlamına geliyor. Eğer oyuncular bu kıyafetlere zaten sahipse, Lego Tarzları otomatik olarak dolaplarına eklenecek.

Lego Fortnite, Epic Games ve The Lego Group’un birlikte geliştirdiği ve yayınladığı bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Bu işbirliği, iki popüler markanın hayranlarını bir araya getirerek eğlenceli ve yaratıcı bir deneyim sunuyor. (Lego Fortnite, Fortnite içindeki bir deneyimdir, oynamak için temel oyuna sahip olmak gerekir.)

Sonuç olarak, Lego Fortnite Çiftlik Dostları güncellemesiyle oyun dünyası, yeni içerikler ve özelliklerle dolu heyecan verici bir maceraya hazırlanıyor. Oyunun hayranları, 23 Nisan’da bu güncellemenin keyfini çıkarabilirler.

Daha fazla bilgi için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...