Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

League of Legends’a Yeni Destek Şampiyonu: Milio

Genç Milio ailesinin nesiller önce sürüldüğü Ixtal sınırındaki uzak bir köyden geliyor. Benzersiz dünya görüşü sayesinde uzmanlaştığı ateş aksiyomunu başkalarını iyileştirmek ve onlara yardım etmek için kullanıyor.

Ailesini Yun Tallar arasındaki eski ihtişamına kavuşturma sorumluluğu omuzlarına yüklenen Milio, bu amaçla rahat köy hayatını geride bırakıp Ixtal’ın vahşi ormanlarında yolculuğa çıkıyor. Ancak ülkenin başkenti Ixaocan’da onu neyin beklediğine dair hiçbir fikri yok…

Milio iyileştiren ateş konusundaki uzmanlığını asla sönmeyen bir alev oluşturmak için kullanıyor ve bu alevi kendi yaptığı sırt çantası fırıncıkta taşıyor. Tabii Milio’nun alevi sevimli mi sevimli, insan benzeri bir şekle bürünüyor ve Milio ona “Kankateş” adını veriyor. Ayrıca Milio fırıncığından daha küçük kankateşler çıkarıp onları büyüsünün bir uzantısı olarak kullanabiliyor.

Resmi bir eğitimden geçmeyen Milio’nun ateş aksiyomunu kullanma tarzı, Qiyana gibi eğitim almış kişilere kıyasla çok daha esnek kalıyor. Bir de evinden çok uzakta olduğu için kankateşlerinin her birine aile üyelerinin kişiliklerinden özellikler veriyor ve hatta onlarla sohbet bile ediyor.

Milio’nun Yetenekleri

Pasif – Ateş Parçası

Milio’nun yetenekleri temas ettiği takım arkadaşlarını efsunlayarak onların bir sonraki hasar veren saldırılarının ilave anlık hasar vermesini ve hedefi yakmasını sağlar.

Q – Süper Güçlü Ateş Şutu

Milio bir topu tekmeleyerek rakibini geri savurur. Top hedefine isabet ettikten sonra havaya yükselir ve rakibe doğru yere düşer. Topun etki alanındaki rakipler hasar alır ve yavaşlar.

W – Sıcacık Kamp Ateşi

Milio takım arkadaşlarını iyileştiren bir güçlendirme alanı oluşturur. Alanın içindeki takım arkadaşlarının saldırı menzili artar. Alan, kullanım noktasına en yakın olan takım arkadaşını takip eder.

E – Kor Kucak

Milio bir takım arkadaşına kalkan vererek ona geçici olarak hareket hızı kazandırır.

R – Hayat Alevi

Milio yaraları saran bir alev dalgası göndererek menzildeki takım arkadaşlarını iyileştirir ve üstlerindeki kitle kontrolü etkilerini kaldırır.


 

Basın bülteninden derlenmiştir.

1998 Ankara doğumluyum, uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde web sitesi yöneticiliği yapıyorum. Sizlere ürün incelemeleriyle ve teknoloji haberleriyle güncel, doğru içerikler sunmayı hedefliyorum. Aynı zamanda Donanım Arşivi Forum'da da yöneticilik yapmaktayım.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Teknoloji Haberleri

Microsoft, Windows 11’in bir sonraki büyük güncellemesi olan 24H2’yi ön izleme kanalında yayınladı. Bu güncelleme, kullanıcı deneyimini geliştiren ve işletim sistemine yeni özellikler ekleyen...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...