Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Killers of the Flower Moon
Killers of the Flower Moon

Sinema Haberleri

Killers of the Flower Moon’dan Yeni Görsel Paylaşıldı

Dünyada aktif olarak bir sürü dijital içerik platformu bulunuyor. Bu platformlardan birisi de Apple tarafından Disney Plus ve Netflix‘e rakip olarak kurulan Apple TV+. Daha önce Apple TV+‘ı duymamış olabilirsiniz çünkü henüz ülkemizde resmi olarak bulunmuyor. Fakat platformun oldukça iddialı yapımları da bulunuyor.

Apple TV+‘ın en iddialı yapımlarından bir tanesi de, Oscar Ödüllü yönetmen Martin Scorsese’nin son filmi Killers of the Flower Moon. Oldukça kaliteli işlere imza atan Martin Scorsese’nin son filmi Killers of the Flower Moon‘ın başrollerinde Leonardo DiCaprio ve Robert De Niro yer alıyor.

Reklam çalışmalarına hız kesmeden devam edilen yapımdan, Entertainment Weekly aracılığıyla yeni bir görsel paylaşıldı.

Killers of the Flower Moon İçin Paylaşılan Yeni Görsel

Killers of the Flower Moon

Martin Scorsese‘nin yeni film kısaca; 1920’li yılların Oklahoma’sında geçiyor. Osage kabilesi üyelerinin gizemli bir şekilde öldürülmesini ve yeni kurulan FBI’ın J. Edgar Hoover’ın da dahil olduğu büyük bir soruşturma başlatmasını konu alıyor.

Ayrıca filmin oyuncu kadrosunda Martin Scorsese‘in sıklıkla beraber çalıştığı Leonardo DiCaprioRobert De Niro, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Brendan Fraser ve John Lithgow gibi isimler yer alıyor.

3 saat 26 dakika gibi uzun bir süreye sahip olan Killers of the Flower Moon, 6 Ekim tarihinde oldukça kısıtlı sayıdaki sinema salonlarında ve 20 Ekim 2023 tarihinde ise Apple TV+ üzerinden izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...