Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

house of the dragon
house of the dragon

Sinema Haberleri

House of the Dragon 2.Sezon Çekimlerine Başlandı

Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden bir tanesi olan Game of Thrones, 2019 yılında oldukça acı final yapmıştı. Birçok rekor almayı başaran dizi ne yazık ki hayranlarının kalbini kırarak bizlere veda etmişti. Game of Thrones, George R.R. Martin‘in ‘Buz ve Ateşin Şarkısı‘ serisinden uyarlandı ve dizi boyunca birçok hanedendan bahsedildi.

Dizide bahsi geçen hanedanlardan bir tanesi ise şüphesiz ki Targaryen Hanedanlığıydı. HBO tarihine geçen ve platformun en iyi çıkış yapan bölümü unvanına sahip House of the Dragon‘un ilk sezonunu geride bıraktık. Her ne kadar dizi oldukça iyi kısımlara sahip olsa da, bazı kısımları ise hayranlar tarafından topa tutulmuştu.

HBO, 2.Sezon Çekimlerine Başladı

Diziyi izleyenlerin ve Game of Thrones evrenini yakından takip edenler House of the Dragon‘un ikinci sezonunu beklemeye başladı. Geçtiğimiz günlerde yeni sezon hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmıştı. Yakında daha fazla bilgi görmeye başlayacağız. Neden mi? HBO, House of the Dragon‘un ikinci sezon çekimlerine başladı.

House of the Dragon‘un ortak yaratıcısı, dizi sorumlusu ve baş yapımcısı Ryan Condal, sosyal medya hesapları üzerinden çekimlere başladıklarını resmen duyurarak, yeni sezondan ilk görseli paylaştı.

Orijinal ailemizin üyeleriyle ve kameranın her iki tarafındaki yeni yeteneklerle tekrar çekim yapmaktan heyecan duyuyoruz.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, oyun dünyasının dikkatini çekmeye ve oyuncuları mutlu etmeye devam ediyor. Her hafta düzenlediği ücretsiz oyun etkinliği, bu hafta yine iki oyunla birlikte...

Oyun İndirimleri

Amazon Prime aboneliği, her ay oyun severlere çeşitli ücretsiz oyunlar ve içerikler sunan Prime Gaming‘i içeriyor. Ekim 2023‘te PC oyuncuları için sunulan bu avantajlarla,...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir beklenen Counter-Strike 2 oyununu dünya çapında piyasaya sürdüğünde, oyuncu topluluğu bunun büyük bir an olacağını biliyordu. Ancak hiç kimse, oyunun sadece...

Haber

Türkiye’de aylardır öğrenciler için vergi indirimi konuşuluyor. Bu vergi indirimi ise cep telefonları ve bilgisayarlarda yapılacaktı. Duyuru yapıldığında pek bir detay verilmemişti. Bir süre...