Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

house of the dragon
house of the dragon

Sinema Haberleri

House of the Dragon 2.Sezon Çekimlerine Başlandı

Gelmiş geçmiş en iyi dizilerden bir tanesi olan Game of Thrones, 2019 yılında oldukça acı final yapmıştı. Birçok rekor almayı başaran dizi ne yazık ki hayranlarının kalbini kırarak bizlere veda etmişti. Game of Thrones, George R.R. Martin‘in ‘Buz ve Ateşin Şarkısı‘ serisinden uyarlandı ve dizi boyunca birçok hanedendan bahsedildi.

Dizide bahsi geçen hanedanlardan bir tanesi ise şüphesiz ki Targaryen Hanedanlığıydı. HBO tarihine geçen ve platformun en iyi çıkış yapan bölümü unvanına sahip House of the Dragon‘un ilk sezonunu geride bıraktık. Her ne kadar dizi oldukça iyi kısımlara sahip olsa da, bazı kısımları ise hayranlar tarafından topa tutulmuştu.

HBO, 2.Sezon Çekimlerine Başladı

Diziyi izleyenlerin ve Game of Thrones evrenini yakından takip edenler House of the Dragon‘un ikinci sezonunu beklemeye başladı. Geçtiğimiz günlerde yeni sezon hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmıştı. Yakında daha fazla bilgi görmeye başlayacağız. Neden mi? HBO, House of the Dragon‘un ikinci sezon çekimlerine başladı.

House of the Dragon‘un ortak yaratıcısı, dizi sorumlusu ve baş yapımcısı Ryan Condal, sosyal medya hesapları üzerinden çekimlere başladıklarını resmen duyurarak, yeni sezondan ilk görseli paylaştı.

Orijinal ailemizin üyeleriyle ve kameranın her iki tarafındaki yeni yeteneklerle tekrar çekim yapmaktan heyecan duyuyoruz.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

KRAFTON, Inc., hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi‘ni duyurdu. Bu değişiklikler, oyunculara daha...