Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Horizon Multiplayer
Horizon Multiplayer

Oyun Haberleri

Horizon Multiplayer İçin Oyun Erken Geliştirme Görüntüleri Sızdırıldı!

Guerrilla Games’in Horizon serisi (HorizonMultiplayer dahil), yakında piyasaya sürülecek olan VR oyunu Call of the Mountain ve bir CO-OP çok oyunculu oyunlar da dahil olmak üzere birçok yeni oyunla gelecekte genişletilecek. İkincisi hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak artık ona beklenmedik bir şekilde erken bir bakış atabiliyoruz.

Bu CO-OP oyunun ilk geliştirme görüntüleri birkaç saat önce Horizon alt dizinde paylaşıldı ve geçen ay Guerrilla tarafından onaylanan stilize görünüme sahip oyuna ilk bakış sağlandı. Horizon CO-OP oyunu ve VR oyunu Call of the Mountains, seri için hazırlanan tek etkinlik değil. Ekim 2022’de, serinin ilk girişinin yeni özellikler ve erişilebilirlik seçenekleriyle tamamlanmış bir PlayStation 5 versiyonunun şu anda geliştirme aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Horizon Multiplayer

Bunun dışında, devam filminin sunduğu erişilebilirlik seçeneklerini getirmeye daha çok odaklanıldığı söylendi. Farklı grafik modları da mevcut olacak, ancak bu, çoğu PS5 oyununun VRR’den (değişken yenileme hızı) yararlanmak için bir performansa, kaliteye ve sınırsız performansa sahip olması nedeniyle verilen bir durum. Oynanış değişiklikleri için, çoğunlukla devam filminin getirdiği yaşam kalitesi iyileştirmeleri olmak üzere bazı ince iyileştirmeler var. Uçulabilir binekler veya bir planör görüp görmeyeceğimiz doğrulanmadı, ancak bunun devam filminde hikayeyle ilgili önemine pek verilmediğini düşünüyoruz.

Serinin en son oyunu Horizon Forbidden West, artık dünya çapında PlayStation 5 ve PlayStation 4‘te mevcut. Alessio’nun incelemesine göz atarak oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ağustos 2022’nin sonlarında The Umbrella Academy showrunner Steve Blackman’ın çalışmalarında Horizon’un bir TV dizisi uyarlaması olduğunu da öğrendik. Dizi Netflix’te yayımlanacak ancak henüz oyuncu kadrosu hakkında bir bilgi yok.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Rehber

Counter Strike Global Offensive oyunu için Source 2 güncellemesi yıllardır bekleniyordu. Bu bekleyiş en sonunda sona erdi. Geçtiğimiz gün Source 2 güncellemeli Counter Strike...

Teknoloji Haberleri

Apple, iPhone’lar için iOS 16.4’ün geliştirici beta sürümünü yayınladı. Bu sürüm, birçok yeni özelliği ve iyileştirmeyi beraberinde getiriyor. Peki iOS 16.4 ile neler değişecek?...

Oyun İndirimleri

Epic Games, uzunca bir süredir yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bu hafta bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5, Borderlands: The Handsome Collections ve Football...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Resident Evil 4 Remake sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu insan oyunu bilgisayarına indirmeden önce sistem...