Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Horizon Multiplayer
Horizon Multiplayer

Oyun Haberleri

Horizon Multiplayer İçin Oyun Erken Geliştirme Görüntüleri Sızdırıldı!

Guerrilla Games’in Horizon serisi (HorizonMultiplayer dahil), yakında piyasaya sürülecek olan VR oyunu Call of the Mountain ve bir CO-OP çok oyunculu oyunlar da dahil olmak üzere birçok yeni oyunla gelecekte genişletilecek. İkincisi hakkında fazla bir şey bilmiyoruz, ancak artık ona beklenmedik bir şekilde erken bir bakış atabiliyoruz.

Bu CO-OP oyunun ilk geliştirme görüntüleri birkaç saat önce Horizon alt dizinde paylaşıldı ve geçen ay Guerrilla tarafından onaylanan stilize görünüme sahip oyuna ilk bakış sağlandı. Horizon CO-OP oyunu ve VR oyunu Call of the Mountains, seri için hazırlanan tek etkinlik değil. Ekim 2022’de, serinin ilk girişinin yeni özellikler ve erişilebilirlik seçenekleriyle tamamlanmış bir PlayStation 5 versiyonunun şu anda geliştirme aşamasında olduğu ortaya çıktı.

Horizon Multiplayer

Bunun dışında, devam filminin sunduğu erişilebilirlik seçeneklerini getirmeye daha çok odaklanıldığı söylendi. Farklı grafik modları da mevcut olacak, ancak bu, çoğu PS5 oyununun VRR’den (değişken yenileme hızı) yararlanmak için bir performansa, kaliteye ve sınırsız performansa sahip olması nedeniyle verilen bir durum. Oynanış değişiklikleri için, çoğunlukla devam filminin getirdiği yaşam kalitesi iyileştirmeleri olmak üzere bazı ince iyileştirmeler var. Uçulabilir binekler veya bir planör görüp görmeyeceğimiz doğrulanmadı, ancak bunun devam filminde hikayeyle ilgili önemine pek verilmediğini düşünüyoruz.

Serinin en son oyunu Horizon Forbidden West, artık dünya çapında PlayStation 5 ve PlayStation 4‘te mevcut. Alessio’nun incelemesine göz atarak oyun hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Ağustos 2022’nin sonlarında The Umbrella Academy showrunner Steve Blackman’ın çalışmalarında Horizon’un bir TV dizisi uyarlaması olduğunu da öğrendik. Dizi Netflix’te yayımlanacak ancak henüz oyuncu kadrosu hakkında bir bilgi yok.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Her hafta olduğu gibi Epic Games, oyun severlere yeni bir sürpriz yaparak bu hafta iki ücretsiz oyun sunuyor: Out of Line ve The Forest...

Oyun Haberleri

Oyuncuların merakla beklediği aksiyon-macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2’nin, geliştirici Insomniac Games tarafından resmi olarak “gold” aşamasına ulaştığı duyuruldu. Bu, oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığı ve...

Haber

Genç profesyoneller ve öğrenciler için özel olarak tasarlanan Redmi Pad SE, hem iş hem de eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için olağanüstü rahatlığı pratiklik ve estetikle...

Oyun İndirimleri

Xbox‘ın oyun abonelik hizmetlerinden Xbox Game Pass Core veya Xbox Game Pass Ultimate‘a sahip olan oyuncular için müjdeli bir haber var! Bu hafta sonu,...