Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy, Harry Potter Modları, ‘Yaşayan Çocuk’ Olarak Oynamanıza İzin Veriyor!

Harry Potter hayranları bolca – geçen ay Harry Potter tabanlı oyunun piyasaya sürülmesinden sonra, artık oyuncuların baş kahramanın kendisi olarak oynamasına izin veren Hogwarts Legacy Harry Potter modları mevcut değil.

Şüphesiz harika bir büyülü ambiyans olsa da, ‘seçilen kişi’ Warner Bros.’un hit oyununda oynanabilir bir karakter değil. Bunun yerine, oyuncuların büyücülük dünyasını geçmek için kendi karakterlerini yaratmaları gerekiyor. Neyse ki PC’dekiler için artık oyuna Daniel Radcliffe/Harry Potter karakter modelini tanıtan iki yeni mod var.

İlk mod, mod yapımcısı ‘Crazy Potato’dan geliyor ve geçen hafta yayınlandı. Bu Daniel Radcliffe modu, 2009’daki Harry Potter ve Melez Prens oyunundan 1:1 kafa modelini içeriyor. Bu karakter modunu denemek isteyenler buradan ulaşabilir.

Chris Rubino’nun ‘Klasik Harry Potter’ modu dün yayımlandı ve Hogwarts Legacy için Harry’nin karakter modelinin bir portunu içeriyor.

Hogwarts Legacy şu anda PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için mevcut. Oyun aynı zamanda bu yılın sonlarında PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için de çıkacak.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

The Witcher serisinin dördüncü oyunu, heyecan verici bir gelişmeyle geri dönüyor. Oyun direktörü Sebastian Kalemb‘in açıklamalarına göre, Geralt of Rivia‘nın serideki rolü hala belirsizliğini...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun süredir beklenen Grand Theft Auto serisinin yeni oyunu GTA 6 için heyecan verici bir adım atıyor. 5 Aralık TSİ 17:00’de yayınlanacak...

Oyun Haberleri

Birçok oyunseverin heyecanla beklediği Grand Theft Auto VI‘nın ilk fragmanı, 5 Aralık Salı günü TSİ 17:00’da resmi olarak tanıtılacakken beklenmedik bir şekilde saatler önce...

Oyun Haberleri

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir...