Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy, Harry Potter Modları, ‘Yaşayan Çocuk’ Olarak Oynamanıza İzin Veriyor!

Harry Potter hayranları bolca – geçen ay Harry Potter tabanlı oyunun piyasaya sürülmesinden sonra, artık oyuncuların baş kahramanın kendisi olarak oynamasına izin veren Hogwarts Legacy Harry Potter modları mevcut değil.

Şüphesiz harika bir büyülü ambiyans olsa da, ‘seçilen kişi’ Warner Bros.’un hit oyununda oynanabilir bir karakter değil. Bunun yerine, oyuncuların büyücülük dünyasını geçmek için kendi karakterlerini yaratmaları gerekiyor. Neyse ki PC’dekiler için artık oyuna Daniel Radcliffe/Harry Potter karakter modelini tanıtan iki yeni mod var.

İlk mod, mod yapımcısı ‘Crazy Potato’dan geliyor ve geçen hafta yayınlandı. Bu Daniel Radcliffe modu, 2009’daki Harry Potter ve Melez Prens oyunundan 1:1 kafa modelini içeriyor. Bu karakter modunu denemek isteyenler buradan ulaşabilir.

Chris Rubino’nun ‘Klasik Harry Potter’ modu dün yayımlandı ve Hogwarts Legacy için Harry’nin karakter modelinin bir portunu içeriyor.

Hogwarts Legacy şu anda PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X|S için mevcut. Oyun aynı zamanda bu yılın sonlarında PS4, Xbox One ve Nintendo Switch için de çıkacak.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

İnceleme

Fiyat/performans ürünlerin önemi özellikle ülkemizde bir hayli büyük. Biz de fiyat/performans ürünleri gerçekten çok seviyoruz. Bugün incelemesini yapacağımız Gamepower Bull T10 oyuncu monitörü de...

Oyun Haberleri

Valve, uzun süredir sessizliğini koruyarak oyun dünyasındaki meraklı gözleri üzerine çekiyordu. Steam platformu ve ikonik oyunlarıyla tanıdığımız bu dev şirket, nihayet yeni bir oyun...

Teknoloji Haberleri

WhatsApp, Sürüm 24.10.79 ile kullanıcı deneyimini önemli ölçüde geliştiren yeni bir güncelleme yayınladı. Bu güncelleme ile uygulamanın kullanıcı arayüzü daha modern ve çekici hale...