Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

GTA 6 Spekülasyonları: Lucia ve Jason’ı Kim Seslendirecek?

Rockstar Games, uzun bir bekleyişin ardından sonunda Grand Theft Auto 6‘yı duyurdu. Sızıntılar nedeniyle duyuru hızlandırılsa da, heyecanlı hayranlar için fragmanın yayınlanması büyük bir olaydı. Artık oyunun kahramanlarına resmi bir bakış atmış durumdayız ve topluluk, özellikle Lucia karakterine büyük bir ilgi gösteriyor.

GTA 6’da Lucia ve Jason: Seslendirme Sanatçıları ve Beklentiler

GTA 6

GTA 6 fragmanı, şimdiden 100 milyon izlenmeye ulaşarak büyük bir ilgi gördü. Görsel açıdan muazzam görünen oyun, açık dünya tasarımı, gerçekçi NPC’ler ve umut vaat eden bir hikaye ile dikkat çekiyor. Ancak tek sinir bozucu bir detay var ki, o da oyunun 2025’e kadar piyasaya sürülmeyecek olması. Bu, her ne kadar beklenen bir durum olsa da, sabırsız hayranları bir hayli üzdü.

Oyunda Lucia‘nın rolü ve onun romantik partneri Jason hakkındaki ayrıntılar henüz net değil. Fragmanda görülen sahneler, Lucia karakterini benzersiz kılıyor ve topluluk şimdiden karaktere büyük bir ilgi gösteriyor.

Lucia‘nın kimin tarafından seslendirileceği konusunda resmi bir açıklama olmasa da, Alexandra C. Echavarri Lecároz‘un bu rol için düşünüldüğü iddiaları ortaya atıldı. Ancak, kendisi bu söylentileri GTA Online’da Warehouse Boss Lupe’u oynayacağını doğrulayarak yalanladı.

Erkek karakter Jason‘ın seslendirme sanatçısının ise Troy Baker olabileceği konuşuluyor. Fragmandan sızan bilgilerle birlikte bu konuda kesin bir onay henüz alınamadı.
Bazı hayranlar, fragmandaki erkek başrol oyuncusunun sesinin, The Last of Us‘taki Joel karakteriyle özdeşleşmiş ünlü seslendirme sanatçısı Troy Baker’a benzemesi üzerine bu iddiaları ortaya attı.

Her ne kadar seslendirme kadrosu belirsiz olsa da, fragmandaki performanslar hayranları etkilemeyi başardı. Lucia’nın hapishaneden kaçışıyla başlayacağı tahmin edilen hikaye, oyunseverlere heyecan verici bir deneyim vadetmekte.

Tarih Bölümü öğrencisi olan Berfin Alican, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde oyun kategorisinde haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, platform oyunu tutkunlarının sevdiği Super Meat Boy serisinin son oyunu olan Super Meat Boy Forever‘ı ücretsiz olarak sunuyor! Bu eşsiz platform oyunu,...

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Sinema Haberleri

Ülkemizin en çok aboneye sahip olan dijital içerik platformu ünvanına sahip olan Blu TV, sürekli olarak kendisini güncel tutması yerli içeriklerinin sayısını gün geçtikçe...

Oyun İndirimleri

Microsoft‘un organize ettiği Xbox Ücretsiz Oyun Günleri etkinliği, bu hafta sonu da Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core aboneleri için üç...