Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Forza Motorsport
Forza Motorsport

Oyun Haberleri

Grubb, Forza Motorsport İçin Yılın Sonlarına Kadar Sarkacağını Söylüyor!

Yeni Forza Motorsport henüz bir çıkış tarihi almadı ve oyunun bu baharda piyasaya sürülmesi planlansa da, pekala bu yılın ikinci yarısında piyasaya sürülebilir.

Bu haftaki Xbox geliştirici gösterimi sırasında, yeni Forza için 2023 baharı yayın penceresi kaldırıldı ve yalnızca “2023” ile değiştirildi. Tanınmış gazeteci Jeff Grubb, yarışçının aslında yılın ilerleyen zamanlarında kayacağına inanıyor.

Grubb en son Game Mess podcast’inde: 

“Duyduğum şey, bu konuda oldukça iyiyim. Etrafa sorduktan sonra bu konuda kendimi oldukça iyi hissediyorum” dedi. “Görünüşe göre Forza yılın ilerleyen zamanlarına doğru kayıyor ve muhtemelen yılın ilk yarısında çıkış yapmayacak.

“Ama neden şimdi çıkıp bunu söylemediklerini merak ediyorum. Çünkü daha sonra daha fazla acı olacak, değil mi? Sadece bandajı çıkarmalısın, durum bu. Belki bir ihtimal vardır. bu doğru değil, ama şu anda bu oyun biraz sonra gelecek gibi görünüyor.”

“Forza Motorsport, lansman sırasında 800’den fazla benzersiz yükseltme ve özel modifikasyon kullanarak toplamanız, yarışmanız ve özelleştirmeniz için 500’den fazla gerçek dünya arabasını içerecek. Ayrıca listemizde şimdiye kadar öne sürdüğümüz en modern yarış arabalarını da sunuyoruz. Ayrıca fizik simülasyonumuzda yaptığımız ve Forza Motorsport 5, 6 ve 7’nin toplamından daha büyük ilerlemeler sayesinde daha eğlenceli ve ödüllendirici bir sürüş deneyimi yaratıyoruz.

Araba sayısına ek olarak, bir yüzeydeki ışık davranışına ilişkin çoklu veri noktalarını yakalayan bir spektrofotometre kullanarak arabaların görünümlerinde de iyileştirmeler yaptık. Bu yeni kaynak bulma tekniğiyle, boya modellerimiz renkler, metal pul ve parlaklık seviyelerinde daha gerçekçi bir ışık tepkisine sahiptir. Artık arabalarda, girintiler ve girintiler gibi düşük basınçlı alanlarda daha fazla toplanan, her araca özgün ve benzersiz olan bağlama duyarlı hasar ve kir birikimi var.”

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Her hafta olduğu gibi Epic Games, oyun severlere yeni bir sürpriz yaparak bu hafta iki ücretsiz oyun sunuyor: Out of Line ve The Forest...

Oyun Haberleri

Oyuncuların merakla beklediği aksiyon-macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2’nin, geliştirici Insomniac Games tarafından resmi olarak “gold” aşamasına ulaştığı duyuruldu. Bu, oyunun geliştirme sürecinin tamamlandığı ve...

Haber

Genç profesyoneller ve öğrenciler için özel olarak tasarlanan Redmi Pad SE, hem iş hem de eğlence ihtiyaçlarını karşılamak için olağanüstü rahatlığı pratiklik ve estetikle...

Oyun İndirimleri

Xbox‘ın oyun abonelik hizmetlerinden Xbox Game Pass Core veya Xbox Game Pass Ultimate‘a sahip olan oyuncular için müjdeli bir haber var! Bu hafta sonu,...