Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Grand Theft Auto 6 İle İlgili Yeni İddialar Ortaya Atıldı!

Çok uzun zamandır beklediğimiz ve küçüklüğümüzün yapı taşlarından birisi olan Grand Theft Auto serisinin heyecanla beklenen oyunu için yeni açıklamalar geldi. Rockstar Games‘in çalışanlarından birisinin sızdırdığı bu bilgiler net olmamakla birlikte heyecanımızı katbekat arttırdı.

Yapılan açıklamalar neticesinde oyunun ne zaman çıkacağı, hikayesini konu alabileceği olaylar ve birkaç ekstra detay daha sızdırıldı.

Grand Theft Auto 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Aslında 2023 yılının yaz aylarında çıkması planlanan yapım için erteleme kararı geldi ve yeni tarihin 2024 senesinin ilk çeyreği olabileceği belirtildi. Bununla birlikte Rockstar Games‘in odağında sadece GTA 6 olmayacak, bununla birlikte GTA Online için de güncellemeler devam edecek.

Grand Theft Auto 6

Peki Ya Hikayesi Ne Olacak?

Çıkan dedikodular ve resmi olmayan bilgilere göre, yeni oyunumuzun konusu iki kardeşi ele alacak. Bu hikayenin seçilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de çoklu oyuncu kontrolü olabilir.

Peki neden diye soracak olursanız, psikopat karakterleriyle bilinen her GTA oyununda olduğu gibi bu oyunda da geçmişi sorunlu olan ve 2003 yılında ailesini öldürdükten sonra kaçan iki kardeşi konu alarak oyun severlere sunulacak.

Kaynak : realsport101

 

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

KRAFTON, Inc., hem Dereceli moda bir dizi önemli yenilik getiren hem de yayınladığı Geliştirici Mektubu’nda detayları açıklanan HMS Dengelemesi’ni içeren PUBG: BATTLEGROUNDS 30.1 Güncellemesi‘ni duyurdu. Bu değişiklikler, oyunculara daha...