Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Grand Theft Auto 6 İle İlgili Yeni İddialar Ortaya Atıldı!

Çok uzun zamandır beklediğimiz ve küçüklüğümüzün yapı taşlarından birisi olan Grand Theft Auto serisinin heyecanla beklenen oyunu için yeni açıklamalar geldi. Rockstar Games‘in çalışanlarından birisinin sızdırdığı bu bilgiler net olmamakla birlikte heyecanımızı katbekat arttırdı.

Yapılan açıklamalar neticesinde oyunun ne zaman çıkacağı, hikayesini konu alabileceği olaylar ve birkaç ekstra detay daha sızdırıldı.

Grand Theft Auto 6 Ne Zaman Çıkıyor?

Aslında 2023 yılının yaz aylarında çıkması planlanan yapım için erteleme kararı geldi ve yeni tarihin 2024 senesinin ilk çeyreği olabileceği belirtildi. Bununla birlikte Rockstar Games‘in odağında sadece GTA 6 olmayacak, bununla birlikte GTA Online için de güncellemeler devam edecek.

Grand Theft Auto 6

Peki Ya Hikayesi Ne Olacak?

Çıkan dedikodular ve resmi olmayan bilgilere göre, yeni oyunumuzun konusu iki kardeşi ele alacak. Bu hikayenin seçilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de çoklu oyuncu kontrolü olabilir.

Peki neden diye soracak olursanız, psikopat karakterleriyle bilinen her GTA oyununda olduğu gibi bu oyunda da geçmişi sorunlu olan ve 2003 yılında ailesini öldürdükten sonra kaçan iki kardeşi konu alarak oyun severlere sunulacak.

Kaynak : realsport101

 

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Zombi kıyameti sevenler için harika bir haber var! Dying Light 2 Reloaded Edition, bu hafta sonu Steam’de ücretsiz olarak oynanabilir olacak. Oyunseverleri zombi parçalamaya...

Oyun Haberleri

Sons of the Forest‘ın 1.0 sürümüyle resmi olarak piyasaya sürülmesi, oyun dünyasında büyük bir heyecana yol açtı. Endnight Games‘in yaptığı muazzam güncelleme, oyunculara oyunun...

Teknoloji Haberleri

Geçtiğimiz yıl Türkiye’de en çok tercih edilen bilgisayar markası belli oldu. Önceki yıllara göre zirve değişmeyerek Lenovo yine pazar payında çoğunluğu elde etti. En...

Teknoloji Haberleri

Twitch.Tv platformu özellikle son yıllarda büyük bir tartışma konusu oldu. Geçtiğimiz yıllarda da Bit hırsızlığı ile gündeme gelen platformda bazı yayıncılar için tutuklamalar söz...