Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Rehber

Google Chrome ERR_EMPTY_RESPONSE hatası nasıl çözülür?

Dünyanın en çok kullanılan tarayıcısı Google Chrome‘da, kullanıcıların en çok karşılaştığı hatalardan birisi de “ERR_EMPTY_RESPONSE” kodlu “Hiçbir veri alınmadı” hatasıdır. Bu rehberimizde sizlere “ERR_EMPTY_RESPONSE hatası” ve “Hiçbir veri alınmadı hatasının çözüm” yöntemlerini anlatacağız. Bu çözüm yöntemleri sayesinde sorunu çözebileceğizi düşünüyoruz.

Google Chrome ERR_EMPTY_RESPONSE hatası çözüm yöntemleri

 • Gizli Pencere Kullanmak
 • Uzantıları Devre Dışı Bırakmak
 • Tarayıcı Ön Belleğini Temizlemek
 • DNS Ayarlarını Temizlemek
 • Proxy Ayarlarını Değiştirmek
 • Farklı Tarayıcı Kullanmak

Gizli Pencere Kullanmak

CTRL + Shift + N kombinasyonunu tuşlayarak gizli pencere açabilirsiniz ve gizli pencerede uzantılarınız ve tarayıcı önbelleğiniz devre dışı olacağı için eğer sorun bunlardan kaynaklıysa siteye girebilirsiniz. Siteye girebilmeniz durumunda bir sonraki adımları uygulayarak uzantılarınızı ve tarayıcı önbelleğinizi nasıl temizleyebileceğinizi de öğrenebilirsiniz.

Uzantıları Devre Dışı Bırakmak

Gizli modda girmek başarılı olduysa tüm uzantılarınızı devre dışı bırakarak siteye girebilirsiniz. Daha sonra uzantılarınızı tek tek aktif ederek hangi uzantının “ERR_EMPTY_RESPONSE” hatasına sebep olduğunu tespit edebilirsiniz. Uzantıları nasıl devre dışı bırakacağınızı öğrenmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 1. Tarayıcı penceresinin sağ üstünde bulunan üç noktaya tıklayın.
 2. Uzantılar” seçeneğine tıklayın.
 3. Açılan pencereden uzantılarınızı devre dışı bırakabilir veya aktif edebilirsiniz.

Tarayıcı Önbelleğini Temizlemek

 1. CTRL + Shift + Delete kombinasyonunu tuşlayın.
 2. Açılan pencereden “Zaman aralığı” seçeneğini “Tüm zamanlar” olarak seçin ve “Verileri Temizle” butonuna basın.

DNS Ayarlarını Temizlemek

 1. Windows tuşu + X” kombinasyonunu tuşlayın.
 2. Windows PowerShell” seçeneğine tıklayın.
 3. Açılan komut istemine “ipconfig /flushdns” yazın ve Enter tuşuna basın.
 4. Siteye girmeyi tekrar deneyin.

Proxy Ayarlarını Değiştirmek

 1. Windows tuşu + R” kombinasyonunu tuşlayın.
 2. Açılan çalıştır penceresine “regedit” yazın ve Enter tuşuna basın.
 3. Pencerenin solunda bulunan panelden “HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Internet Settings” dizinine gidin.
 4. ProxySettingsPerUser” verisine çift tıklayın ve “Değer verisi” seçeneğini “1” olarak değiştirip “Tamam” butonuna tıklayın.

Farklı Tarayıcı Kullanmak

Tüm yöntemleri denemenize rağmen sorun hâlâ devam ediyorsa tek çözüm farklı bir tarayıcı kullanmak olabilir. Windows kullanıyorsanız halihazırda bulunan Microsoft Edge veya Opera gibi farklı tarayıcıları kullanmayı deneyebilirsiniz.


Bu rehberimizde sizlere “ERR_EMPTY_RESPONSE hatası” ve “Hiçbir veri alınmadı hatasının çözüm” yöntemlerini anlattık. Bu konu ile ilgili sorularınızı veya yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümünden bizlere iletebilirsiniz.

2004 yılında Ankara'da dünyaya gelen ve doğma büyüme Ankara'lı olan Berat Özdemir, bilgisayar yazılım ve donanım teknolojilerine meraklı olmakla birlikte yıllardır yakından takip etmektedir. Anadolu Lisesi yabancı dil bölümünde okuyan Berat, aynı zamanda Donanım Arşivi'nde güncel haberler ve okuyucular için özel içerikler yazıyor.

3 Yorumlar

3 yorum var

 1. Efe

  Eki 28, 2022 at 13:21

  Abi adamın dibisin 1 değerini attım ve oldu teşekkürler

 2. imtarky

  Ara 31, 2022 at 09:29

  berat teşekkür ediyorum 5 dk dır uğraşıyordum sayende hallettim.

 3. tunga

  May 19, 2024 at 00:33

  Proxy Ayarlarını değiştirince oldu

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Sinema Haberleri

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini...