Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

God of War Ragnarok
God of War Ragnarok

Oyun Haberleri

God of War Ragnarok Görsel Modları/Değerleri Açıklandı!

 God of War Ragnarok kısa süre önce kendi geliştiricilerinden biri tarafından mümkün olan en iyi PS4 oyunu olarak tanımlandı ve PS5 özellikleri sadece “kek üzerine krema” oldu. Bu ekstralar göz önüne alındığında, Sony’nin daha güçlü konsolunda birçok grafik seçeneği görmeyi beklemek yanlış olmaz ve oyunla uğraşanlara göre beklediğinizi karşılar nitelikte birkaç ekstra özellikler mevcut.

 Sony iki seçenek sunuyor: 30FPS sınırlamasında tam 4K sunan Favor Resolution ve dinamik 4K 60FPS sunan Favor Performance. Şimdi, HDMI 2.1 girişli VRR özellikli bir TV’ye erişiminiz varsa, İyilik Çözünürlüğü modu 4K ve 40FPS sunacak ve Favori Performansı 120FPS “hedefleyen” dinamik 4K sunacak.

God of War Ragnarok İçin Yapılan Resmî Açıklama Şu Şekilde:

God of War Ragnarok

SantaMonicaStudio’dan eleştirmenlerce beğenilen God of War’ın (2018) devamı geliyor. Kratos ve Atreus, dünyayı sona erdirecek kehanette bulunulan savaşa hazırlanırken cevaplar aramak için Dokuz Diyar’ın her birine yolculuk etmelidir. Birlikte, Kratos ve Atreus, Asgard kuvvetleri savaşa hazırlanırken cevaplar aramak için Dokuz Diyar’ın derinliklerine girerler. Yol boyunca nefes kesici, efsanevi manzaraları keşfedecek, diyarların dört bir yanından müttefikler toplayacak ve İskandinav tanrıları ve canavarları şeklinde korkunç düşmanlarla karşılaşacaklar. Ragnarök tehdidi giderek yaklaşıyor, Kratos ve Atreus kendilerini ailelerinin güvenliği ile krallıkların güvenliği arasında seçim yaparken buluyor…”

  • Kaderi bozanlar – Atreus, “Loki”nin kehanetini ve Ragnarök’te oynayacağı rolü anlamasına yardımcı olacak bilgi arar. Kratos, hatalarını tekrarlama korkusuyla mı zincire vurulacağına yoksa Atreus’un ihtiyaç duyduğu baba olmak için geçmişinden kurtulup kurtulmayacağına karar vermelidir.
  • Weapons of war – Leviathan Axe, Blades of Chaos ve Guardian Shield, hem Kratos hem de Atreus için bir dizi yeni yetenekle birlikte geri dönüyor. Dokuz Diyar’ın dört bir yanından tanrıları ve canavarları ele geçirirken, Kratos’un ölümcül Spartan becerileri, ailesini korumak için savaşırken daha önce hiç olmadığı gibi test edilecek.
  • Diyarları keşfedin – Kratos ve Atreus cevaplar ve müttefikler ararken çok çeşitli düşman yaratıklar, canavarlar ve İskandinav tanrılarıyla yüzleşirken tehlikeli ve çarpıcı manzaralara yolculuk edin.

God of War Ragnarok, 9 Kasım’da PS4 ve PS5’te çıkıyor.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Şu sıralar sizlere maalesef çok sayıda zam haberi yapmak zorunda kaldık. Geçtiğimiz günlerde de Spotify paketlerine zam yapmıştı. Steam platformu ise son zamanlarda bir...

Oyun Haberleri

Geçtiğimiz saatlerde yayımlamış olduğumuz haberle birlikte birçok AAA seviyesindeki oyuna inanılmaz derecede zamlar geldi ve bu zamlarla birlikte fiyatların hiperbolik bir şekilde artışına şahit...

Oyun İndirimleri

Epic Games, yıllardır yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor. Geçmişte Grand Theft Auto 5 ve Borderlands: The Handsome Collections ve Football Manager serisi gibi oyunları...

Teknoloji Haberleri

AMD’nin 3D V-Cache teknolojisini barındıran ilk işlemcisi olan Ryzen 7 5800X3D model işlemcisi beklenenin üzerinde bir performansla gelince insanlar bu teknolojiye ciddi anlamda sıcak...