Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

God of War, GeForce Now’a Ekleniyor!

Birçoğumuzun severek oynadığı ve yakından takip ettiği, mitolojik anlamda da oyun piyasasının ilklerinden olan God of War, GeForce Now‘a geliyor.

Gerek PC gerek konsollarda aşırı ilgi gören God of War serisi 2005 senesinde oyun severlere sunuldu, o günden bu yana kitlesi katbekat artarak ilerliyor. İlk zamanlarda Bilgisayar, PSP, PlayStation3 ve PSP Vita gibi cihazlarda oynanma şansı sunan God of War, günümüzde de bu hayran kitlesini koruyor.

Bu senenin başında bilgisayar kullanıcılarına sunulan serinin son oyunu, birçok oyuncuyu üzmüştü çünkü oyunun gerek grafikleri gerek sistem kullanımı dolayısıyla birçok bilgisayar yetersiz kalıyordu. Bu durumdan şikayetçi olan çoğu oyuncu şikayetini dile getirmişti.

Sonunda bu şikayete karşılık yapılabilecek en mantıklı hamleyi yaparak oyuncuları sevindiren Sony, yaptığı anlaşma ile oyuna GeForce Now platformundan erişim sağlanacak.

 GeForce Now, twitter hesabı üzerinden yaptığı paylaşım ise şu şekilde:

God of War

Karakteri tahmin edebilir misiniz?

Bu paylaşımla birlikte oyuncuların da merakla beklediği konuya açıklık getirerek, God of War başta olmak üzere Sony’nin yapımına ev sahipliği yaptığı birkaç yapım da bu platforma eklenecek.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

Rainbow Six Siege, 2015 yılında piyasaya sürüldüğünden bu yana oyuncuların ilgisini çeken ve devamlı olarak güncellenen bir oyun haline geldi. Ubisoft’un 5v5 FPS oyunu,...

Telefon Haberleri

Samsung, uygun fiyatlı tablet seçeneklerini genişletmeye devam ediyor. Şirket, 2022 yılında Galaxy Tab S6 Lite modelini Snapdragon 720G ve 732G işlemcilerle yenilemişti. Şimdi ise,...

Oyun Haberleri

Stardew Valley, bağımsız oyun dünyasının parlayan yıldızlarından biri olarak uzun süredir oyuncuların ilgisini çekiyor. Eric “ConcernedApe” Barone liderliğinde geliştirilen bu eşsiz çiftlik simülasyonu, milyonlarca...

Telefon Haberleri

Samsung, Galaxy A serisini genişletmeye devam ediyor. Serinin yeni üyesi Galaxy A55 5G, Google Play Console’da listelendi ve bazı teknik özellikleri ortaya çıktı. Bu...