Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Georgie & Mandy’s First Marriage
Georgie & Mandy’s First Marriage

Sinema Haberleri

Yeni The Big Bang Theory Dizisi, Georgie & Mandy’s First Marriage’den İlk Fragman Paylaşıldı

Televizyon dünyasının en sevilen türlerinden birisi hiç şüphesiz ki durum komedileri (sit-com) olarak karşımıza çıkıyor. Durum komedileri gerek kısa bölüm süreleri, eğlenceli setleri ve izleyenleri güldürmesiyle dizi sektörünün vazgeçilmez yapımlarından diyebiliriz.

Bu türe ait oldukça fazla yapım bulunuyor. Tabii ki de bu yapımların hepsi izleyiciler tarafından beğenilmiyor ve çok fazla ilgi görmüyor. İlgi gören yapımlardan birisi de hiç şüphesiz The Big Bang Theory. CBS kanalı üzerinden izleyiciyle buluşan Primetime Emmys ödüllü yapım, 280 bölümün ardından 2019 yılında ekranlara veda etti.

Ana dizi ile aynı evrende geçen, dizinin başrolü Sheldon Cooper‘ın gençliğine ve Cooper Ailesi‘ne odaklanan Young Sheldon dizisi de, geçtiğimiz günlerde oldukça etkileyici bir final bölümüyle ekranlara veda etti. Ancak CBS kanalı hiç vakit kaybetmeden, Young Sheldon dizisinin spin-off projesi olan ve dizinin merkezinde Georgie (Montana Jordan) ile Mandy (Emily Osment) yer aldığı Georgie & Mandy’s First Marriage dizisinden ilk fragmanı paylaşarak hayranların beğenisine sundu.

Yeni The Big Bang Theory Spin-Off Dizisi Georgie & Mandy’s First Marriage’dan Paylaşılan İlk Fragman

The Big Bang Theory evrenini genişleten ve bir nevi Young Sheldon dizisinin, spin-off’u diyebileceğimiz Georgie & Mandy’s First Marriage dizisinin konusu ise şu şekilde; “Aynı evrende geçen devam dizisi, Young Sheldon dizisinden tanıdığımız Georgie ve Mandy karakterlerinin Teksas’ta yeni ailelerini büyütürken; yetişkinliğin, ebeveynliğin ve evliliğin zorluklarını aşmaya çalışma hikayelerini konu alıyor.

The Big Bang Theory evrenini genişleten ve bir nevi Young Sheldon dizisinin, spin-off’u diyebileceğimiz Georgie & Mandy’s First Marriage dizisi; 2024 yılının sonbahar aylarında CBS kanalı üzerinden izleyiciyle buluşacak.

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun Haberleri

Bugün Riot Games ve VALORANT 12 Haziran 2024’te çıkacak olan en yeni haritası Abyss’i duyurdu. Abyss VALORANT’ın sınırları olmayan ilk haritası ve oyuncuları yetenek...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Call of Duty serisinin yeni oyunu Black Ops 6, Xbox Games Showcase etkinliğinde geniş bir tanıtım yaptı ve ardından düzenlenen detaylı bir etkinlikte oyun...