Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Genshin Impact
Genshin Impact

Oyun Haberleri

Genshin Impacts 4.0 “Fontaine” Bölge Detayları ve Karakterleri Sızdırıldı!

Genshin Impacts, 3.4 güncellemesi önümüzdeki hafta gelecek ancak her zamanki gibi sızıntı yapanlar yine aynı durumdan yararlanıyor. Bu durumda, Genshin’in yeni bölge Fontaine ve çok sayıda ek karakter eklemeyi vaat eden bir sonraki büyük güncelleme olan 4.0 sürümü hakkında ayrıntılar alıyoruz.

Genshin Impacts

Peki, Fontaine ile olan anlaşma nedir? Yeni alanın haritası henüz sızmamış olsa da, Fontaine hakkında bir dizi ayrıntı oyun içi bilgin ve sızıntılardan zaten biliniyor. Ulus, Hidro element ile ilişkilidir ve bir kültür ve sanat merkezi olduğu ve karmaşık bir yasal sisteme sahip olduğu söylenir. Liyue ve Inazuma bölgelerine sırasıyla Çin ve Japonya’dan ilham verildiği gibi, Fontaine’in 19./20. yüzyılın başlarında Fransa ve Avrupa kıtasına dayandığı anlaşılıyor ve sızdırılmış karakter tasarımlarına dayanan bir steampunk estetiğine sahip olabilir.

Bu karakterlerden bahsetmişken, güvenilir Genshin Darbe sızıntısı Mero son zamanlarda 10 karakterlik bir dizi yayınladı, çoğunun Fontaine kökenli olduğu söylenir.

Not all of the leaked lineup are from Fontaine according to Mero from Genshin_Impact_Leaks

Bu karakterlerin bazılarının isimleri zaten tanımlanmıştı – soldan birincisi Lynette, ikincisi Neuvillette ( Fontaine Baş Adaleti ), üçüncüsü Fontaine’in isimsiz Hydro Archon’u.

İlginç bir şekilde, Mero – dizisindeki iki karakteri soldan – 5. ve 8. karakterleri Fontaine’den değil olarak tanımladı. Bunun yerine, bir çeşit Mondstadt güncellemesinin bir parçası olacaklar. İlk alan oyuncuları Genshin Impact piyasaya çıktığında keşfedebildi, Mondstadt şimdi oyunun daha yeni, daha büyük bölgelerine kıyasla biraz tuhaf ve tarihli hissediyor. Bir Mondstadt güncellemesinin söylentileri bir süredir dolaşıyor, bu yüzden belki de sonunda oluyor.

Tabii ki, şimdilik tüm bunları çok ciddiye almayın. Çoğu Genshin Etkisi sızıntısı para üzerinde olur ancak elbette planlar değişebilir. Genshin Impact PC, PS4, PS5 ve mobil cihazlarda oynatılabilir. Güncelleme 3.4 Ocak 18’de geldi. Sürüm 4.0’ın ne zaman gelebileceğine dair bir kelime yok – muhtemelen en az birkaç 3 serisi güncelleme olacak, bu noktada HoYoVerse muhtemelen doğrudan 4.0’a atlayacak, Fontaine’in ilkbaharda bir ara gelmesini bekleyin.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Microsoft, Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass Core üyelerine özel bir hafta sonu kampanyası olan Ücretsiz Oyun Günleri’ni duyurdu. Bu kampanya, oyunculara...

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Empires of the Undergrowth sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden önce...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...