Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Rehber

GeForce NOW’da Hangi Oyunlar Var?

Nvidia’nın GeForce NOW oyun hizmeti özellikle düşük bir bilgisayara sahip olanlar fakat oyun oynamayı isteyenler için büyük bir kolaylık sağlıyor. Bulut tabanlı bu sistem sayesinde çok düşük bir bilgisayarda bile tepe seviye oyunları en yüksek ayarlarda oynayabiliyorsunuz. Üstelik bu hizmet telefonlarda bile aktif bir şekilde kullanılıyor. Peki Nvidia GeForce NOW’da hangi oyunlar var? Bu merak edilen soruya gelin birlikte bakalım.

Nvidia GeForce NOW Nedir?

GeForce NOW’da Her Oyun Oynanıyor mu?

GeForce Now'da hangi oyunlar var? rehber

Nvidia GeForce Now’da her oyun oynanıyor mu sorusu da oldukça merak edilen konulardan biri. Bu sorunun cevabı ise maalesef hayır. GeForce Now hizmetinde yüzlerce oyun hazır şekilde bulunuyor fakat piyasadaki her oyunun olmadığını belirtelim. Fakat GeForce NOW kütüphanesi her geçen gün biraz daha genişliyor ve yeni oyunlar bu hizmete ekleniyor. Bu yüzden şu an olmayan bir oyunu belki önümüzdeki ay bu hizmette görebilirsiniz.

GeForce NOW Kaç FPS Veriyor?

GeForce NOW hizmeti varsayılan olarak 60 FPS, fakat GeForce RTX 3080 paketini aldığınız zaman 120 FPS gibi değerlere çıkabiliyorsunuz. Fakat bu paket maalesef şu an için ülkemizdeki GamePlus isimli hizmette satılmıyor.

Nvidia GeForce NOW Hizmetinde Hangi Oyunlar Var?

Nvidia GeForce Now hizmetinde aslında 1000’e yakın oyun bulunuyor. Bu kadar oyunu sizlere burada listelememiz tabii ki mümkün değil fakat popüler olan bazı oyunları ve resmi oyun listesini sizlere sunmamız mümkün. Bu oyunların her geçen gün arttığını unutmayın. Yani bu yazıyı 1 yıl kadar sonra okuyorsanız oyun sayısı muhtemelen 1000’leri geçmiş olacaktır.

Popüler Bazı Oyunlar

 • Battlefield 1, 4, 5
 • Assassin’s Creed Serisinin Çoğu Oyunu
 • Tom Clancy’s Rainbow Six Siege
 • League of Legends
 • Fortnite
 • Need for Speed Heat
 • The Crew Serisi
 • Far Cry 3, 4, 5, New Dawn, Primal…
 • Crysis Serisi
 • Cyberpunk 2077
 • Dying Light Serisi
 • Just Cause Serisi
 • Metro Serisinin Çoğu Oyunu

Bunlar ve bunlardan çok daha fazla oyun GeForce Now hizmetinde aktif olarak oynanabilmekte. Fakat bazı dönemlerde önceden bulunan oyunların bu hizmetten kaldırabildiğini görüyoruz. Bu yüzden bu liste ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterebilir.

Nvidia GeForce Now hizmetindeki bütün oyunlar: https://gameplus.com.tr/oyunlar


 

Bugünkü rehberimizde Nvidia GeForce Now’da Hangi Oyunlar Var? GeForce Now’da hangi oyunları oynayabilirim? Gibi sorulara yanıtlar bulduk. Görebileceğiniz üzere bu oyun listesi devamlı olarak güncellenmekte.

1998 Ankara doğumlu Mehmet Yılmaz uzun yıllardır Donanım Arşivi'nde teknoloji editörlüğü yapmaktadır. Yılmaz, son kullanıcılar için piyasaya çıkan yeni ürünleri ve yine son kullanıcılar tarafından merak edilen ürünleri özgün ve tarafsız olarak değerlendirmekte, incelemektedir. Aynı zamanda Donanım Arşivi'nin forum tarafında yöneticilik yapmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...