Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Forza Horizon 5
Forza Horizon 5

Oyun Haberleri

Forza Horizon 5 Rally Adventure Güncellemesi Paketi Mart Ayında Çıkıyor!

Forza Horizon 5 Rally Adventure, çeşitli yeni ralli araçlarında mücadele etmeniz için tozlu patikalarla dolu yepyeni “Sierra Nueva” bölgesini ekliyor. Rally Adventure genişletmesinin ilk fragmanına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Forza Horizon 5 Ralli Maceranız burada! Amaca uygun ralli canavarlarını sürün ve engebeli Sierra Nueva’yı fethedin. Üç ralli takımına katılın ve Horizon Rally ve Horizon Races’te Horizon’un şimdiye kadarki en heyecan verici rotalarına saldırın. 10 yeni arabada devasa toz izlerinin ve deforme olabilen kum yolların yoğunluğunu hissedin ve gecikme önlemenin patlayan alevlerini deneyimleyin. Dramatik kraterleri, terk edilmiş bir taş ocağını ve tamamen parçalanabilir bir palmiye ormanını keşfedin.”

Yeni Sierra Nueva bölgesi kendi Horizon Badlands Festivaline ev sahipliği yapacak ve tamamen parçalanabilir bir orman ve iyileştirilmiş toz ve kum fiziği dahil olmak üzere bazı çevresel iyileştirmeler içerecek. Elbette bölge, 2022 Ford F-150 Lightning ve 1986 Audi Sport Quattro S1 gibi yeni sürüşlerde katılabileceğiniz çok sayıda uzun ralli yarışlarıyla dolu olacak (elimize ulaştıkça daha fazla aracın ortaya çıkacağı kesin. genişlemenin lansmanına daha yakın).

“Sierra Nueva, dik yokuşlar, kör yokuşlar ve asfalt rampalar ile öngörülemeyen virajlarla dolu, şimdiye kadarki en aşırı sürüş yollarımızın millerini içeriyor. Sürücüler, büyük tozlu patikaları tekmeleyecek ve önceden deforme olmuş lastik izleriyle iç içe geçmiş, deforme olabilen engebeli kum yollarını deneyimleyecek. Bu yepyeni konum, Pueblo Artza kasabası, bazı Gymkhana eylemleri için mükemmel bir Terk Edilmiş Taş Ocağı, destansı Kum Tepeleri, dar ve kıvrımlı Desert Gorge, inişli çıkışlı Green Hills ve tamamen parçalanabilir bir Palmiye Ormanı dahil olmak üzere keşfedilecek bir dizi biyom içeriyor ”

Ayrıca temel Forza Horizon 5 veya Hot Wheels genişletmesindeki modlardan ayrı olarak tam bir ralli kariyer moduna geçebilirsiniz. Oyuncular, üç farklı ralli takımından birini seçebilir ve bir dizi benzersiz mücadelede yollarına devam edebilir. Elbette, nihai ralli canavarını inşa etmek isteyenler için yeni yükseltme ve kişiselleştirme seçenekleri mevcut olacak. Genel olarak, geliştirici Playground oyunları, ralli temalı eklemeler söz konusu olduğunda, temellerini fazlasıyla kapsıyor gibi görünüyor.

Rally Adventure genişletme paketi, Forza Horizon 5’in Premium Sürümünü veya 35$’lık Genişletme Paketini satın almış olan herkes tarafından kullanılabilir ayrıca Rally Adventure’ı alakart olarak 20$’a satın alma seçeneğiniz de olacak.

Forza Horizon 5; PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de oynanabilir. Rally Adventure güncellemesi 29 Mart’ta geliyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Özellikle AMD tarafı oyun hediyesi kampanyalarını sıkça düzenliyor. Bunlardan en yenisi ise AMD Radeon RX 7700 XT ve AMD Radeon RX 7800 XT modellerinden...

Oyun İndirimleri

Epic Games, her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyasıyla oyunseverleri memnun etmeye devam ediyor. Bu hafta, hem hız hem de strateji tutkunları için iki oyun...

Oyun Haberleri

Ubisoft, bu yılki Ubisoft Forward etkinliğinde, merakla beklenen Assassin’s Creed Shadows için kapsamlı bir oynanış fragmanı sundu. Bu genişletilmiş gösterim, oyunun detaylarına dair birçok...

Oyun Haberleri

Electronic Arts ve BioWare, merakla beklenen yepyeni tek oyunculu fantezi RPG deneyimi Dragon Age: The Veilguard’ın ilk anlarından oluşan oynanışa dair bir ilk gösterim yaptı....