Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Final Fantasy XIV
Final Fantasy XIV

Oyun Haberleri

Final Fantasy XIV 6.4 Big Blue Mage Güncellemesi Geliyor!

Popüler MMORPG Final Fantasy XIV için bir sonraki büyük güncelleme Mayıs ayında çıkış yapacak ve yapımcı Naoki Yoshida en son uzun Yapımcıdan Mektuplar canlı yayınında yeni ayrıntılar verdi. “The Dark Throne” başlıklı 6.4 güncellemesi, oyunun ana hikayesine devam etmesinin yanı sıra yeni bir karlı zindan (sevimli kutup ayılarıyla birlikte), Raid, Unreal Trial, bir dizi ek zindan için Görev desteği ve daha fazlasını ekleyecek.

 • Yeni Ana Senaryo Görevleri – Warrior of Light’ın hikayesinde bir sonraki bölüm.
 • Yeni Baskın – Pandæmonium: Anabaseios – Pandæmonium baskını serisinin son bölümü.
 • Yeni Zindan – Aetherfont’ta yeni zorluklar sizi bekliyor.
 • Yeni Denemeler – Voidcast Dais – Hem Normal hem de Ekstrem zorluklarda zorlu yeni bir savaş.
 • Yeni Unreal Deneme Sürümü – Containment Bay Z1T9 (Unreal).
 • Yeni Yan Hikaye Görevleri – Tartaru’nun Büyük Çabası devam ediyor.
 • Görev Destek Sistemi Güncellemesi – Bir dizi Stormblood ana senaryo zindanı (The Sirensong Sea, Bardam’s Mettle, Doma Castle, Castrum Abania ve Ala Mhigo) için destek eklenecek, yani bir grup NPC müttefikiyle birlikte tamamlanabilecekler.
 • Okyanus Balıkçılığı Güncellemesi – Kugane’ye giden yeni rotayı keşfedin!
 • Island Sanctuary Güncellemeleri – Dış mekan mobilyaları, yeni rütbeler, ekinler, hayvanlar ve daha fazlasını yerleştirme yeteneği dahil olmak üzere bir dizi yaşam kalitesi iyileştirmesi.

Final Fantasy XIV

Oyuncuya Karşı Oyuncu Güncellemeleri:

 • Crystalline Conflict – PvP Series 4, Crystalline Conflict’in 7. sezonuyla birlikte başlıyor.
 • Frontline – The Fields of Glory (Shatter) kurallarında yapılan ayarlamalar ve maç zamanını ve skorunu gösteren yeni bir UI öğesinin dahil edilmesi.
 • Çeşitli Güncellemeler – Yeni bir Allagan tomestone, Job simgeleri artık sohbet günlüğünde ve oyuncu isim levhalarında görüntülenecek, pazar panosu yaşam kalitesi iyileştirmeleri, Scholar perilerini büyüleme yeteneği ve daha fazlasını içeren çeşitli güncellemeler.

Final Fantasy XIV PC, PS4 ve PS5’te oynanabilir olacak 6.4 Güncellemesi Mayıs ayında çıkış yapacak.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...