Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Far Cry
Far Cry
Far Cry 6

Oyun Haberleri

Far Cry 7, Alaska’da Geçebilir Ve Aynı Zamanda 2025’De Çıkacağı Tahmin Ediliyor!

Far Cry serisi , Far Cry 6’nın 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana biraz ıssız kaldı; bu, Ubisoft’un en büyük ikinci franchise’ı olduğu ve eskiden oldukça düzenli bir yıllık veya iki yıllık yayın programında olduğu düşünüldüğünde garip. Geçmişte birçok kez Ubisoft projelerinde yetkiye sahip olan, Tom Henderson’ın yeni bir raporuna göre, üzerinde çalışılan birden fazla Far Cry projesi var ancak bu projeleri uzun bir süre göremeyebiliriz.

Henderson’a göre hem şu anda Project Blackbird kod adlı Far Cry 7 hem de Project Maverick kod adlı bir Far Cry Multiplayer projesi Ubisoft Toronto’da geliştiriliyor. İlginç bir şekilde, bu projelerin aslında uzun süredir Far Cry yapımcısı Dan Hay tarafından tasarlanan tek bir oyun üzerinden gidildiği iddia edildi ancak Ubisoft’tan Blizzard’ın genel müdürü olmak için ayrıldığında, oyun için bölünme kararı alındı.

Far Cry

Henderson, kalıcı ölüm, sırt çantası sistemi, sözleşmeler ve alt türde ortak olan diğer özelliklere sahip Tarkov” tarzı bir FPS oyunu olduğunu iddia ettiği Far Cry Multiplayer projesi hakkında daha fazla şey biliyor gibi görünüyor. Ayrıca oyunun Alaska’nın vahşi doğasında geçtiğini iddia ediyor. Henderson, Far Cry 7 hakkında çok fazla bir şey bilmiyor ancak kökeninin Far Cry Multiplayer oyunuyla aynı olduğunu düşünürsek, Alaska’da da geçebileceğini düşünüyor. İlginç bir şekilde, 2015 yılına kadar Ubisoft, hayranlara Alaska’da geçen bir Far Cry’ın potansiyeli hakkında sorular sordu.

Elbette, şimdilik bunu biraz kuşkuyla karşılayabiliriz ancak kulağa gerçekten de makul geliyor. Özellikle, bir Alaska ortamı, Far Cry’ın açık dünya oyunu markası için mükemmel olacaktır.

Henderson Far Cry 7’ye ve Multiplayer muadili, geçici olarak 2025 sonbaharında çıkış yapması planlanıyor ancak Ubisoft’un son sorunları göz önüne alındığında, muhtemelen o çıkış tarihine pek inanmamanız gerekiyor.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

FromSoftware’in büyük ilgi gören oyunu Elden Ring, oyunculara yeni ve heyecan verici bir genişleme paketi sunmak üzere hazırlanıyor: Shadow of the Erdtree. Bu DLC,...

Sinema Haberleri

Son dönemde Cartoon Network‘ün izleyiciyle buluşturduğu yeni, kalitesiz yapımlar varolan izleyici kitlesinin ayrılmasına ve kanalın eski popülerliğini kaybederek kan kaybetmesin yol açtı. Hal böyle...

Telefon Haberleri

Samsung’un 10 Temmuz tarihli Unpacked etkinliğinde tanıtacağı yeni nesil katlanabilir telefonlardan biri olan Galaxy Z Flip 6’nın tüm özellikleri internete sızdırıldı. İşte cihaz hakkındaki...

Oyun Haberleri

Xbox Game Pass, Haziran ayının geri kalanında oyunseverlere yeni ve heyecan verici bir dizi deneyim sunmaya hazırlanıyor. İlk dalgada gelen oyunların ardından, ayın sonuna...