Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Far Cry 6: Lost Between Worlds DLC’Si Duyuruldu

Far Cry 6: Lost Between Worlds genişlemesi sonunda bir oynanış fragmanı aldı. Ekim ayında, oyunun yakında bir genişleme paketi alacağı duyurulmuştu. Ayrıca temel oyuna yeni özellikler ekleyen bu genişleme paketi, yepyeni güncellemeleri de beraberinde getiriyor.

Far Cry 6: Lost Between Worlds

Ubisoft’un genişleme paketi için yayınladığı fragmanda ve yeni konumlar ve oyun öğeleri göze çarpıyor. Fragman, ana oyunun kahramanı Dani Rojas’ın dönüşünü konu alıyor. Genişleme, franchise için çok yeni olan kozmik ve dünya dışı bir rota izliyor gibi görünüyor. Fragmanın tamamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyun, Dani’yi parçalanmış yeni bir dünyada gösteriyor ve buradan çıkış yolunu bulması gerekiyor. Ürkütücü dünyadan kaçmak için onlarda ustalaşmanız gerekeceğinden, yarıklar DLC’nin hayati bir parçası gibi görünüyor. Düşmanlar, silahlar ve hayvanlar, tüm dünyayı da istila etmiş gibi görünen ölümcül kristallerden ilham alıyor.

DLC, oyunu yenmek için izleyebileceğiniz tamamen yeni bilgiler, oyun zorlukları ve çoklu oyuncu yolları sunacak. Ayrıca Dani’nin oyunda kullandığı yeni bir zırha da bir göz atıyoruz.

Oyuna Gelen Yeni Özellikler

Genişlemeye ek olarak, Far Cry 6’nınn standart sürümüne de birçok özellik ekleniyor. Her şeyden önce, daha önce eksik olan ‘Yeni Oyun +’ modu oyuna dahil edilecek. Sonunda tüm ekipmanınızı alabilir ve Yara’yı keşfederken hikayeye baştan başlayabilirsiniz. Görevlerinizin ilerlemesine yardımcı olan yeni bir tamamlayıcı özellik de eklendi.

Yeni Far Cry 6 Güncellemesinde Arabada Seyahat Eden Evcil Hayvanlar

Dövüş sırasında size erişim kolaylığı sağlayan 4 yeni ekipman takası var. Arkadaşlarınız artık aracınızda seyahat edebilir. Yani, siz haritada ilerlerken arkadaşınızın sizi takip etmesi konusunda kötü hissediyorsanız, sonunda onu gemiye alabilirsiniz. Oyun içinde özel görevleri tek başınıza veya co-op olarak oynayabilirsiniz.

Son olarak Far Cry 6: Lost Between Worlds, 6 Aralık 2022’de Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation5, PlayStation4, Ubisoft Connect, Ubisoft+ ve Epic Games Store’da satışa sunulacak. Genişletme 135 TL’ye mâl olacak.

 

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...