Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Far Cry
Far Cry
Far Cry 6

Oyun Haberleri

Ubisoft’un En Sevilen Oyunlarından Far Cry 6, Geçici Olarak Ücretsiz Oluyor!

 Far Cry 6, geçtiğimiz yıl oyun severler tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmıştı. Gerek grafikleri gerekse oynanışıyla birlikte eleştirmenler tarafından olumlu notlar alan, Far Cry 6‘nın 24-27 Mart tarihleri arasında ücretsiz bir şekilde oynanabileceği açıklandı.

 Ubisoft, yaptığı açıklamada 24-27 Mart tarihleri arasında popüler platformlar üzerinden (Epic Games Store, Microsoft Store, Ubisoft Store, Playstation Store vb.) ücretsiz bir şekilde oynanacağını duyurdu. Bununla birlikte Ücretsiz yayımlandığı andan itibaren oyunun bütün fonksiyonları kullanılabilir olacak.

Arkadaşlarınızla ne oynayacağınızın kararını veremiyorsanız bu 3 gün tam size göre olacak çünkü yayımlanan ücretsiz versiyonunda isterseniz tek oyunculu isterseniz çok oyunculu bir şekilde oynayabileceksiniz.

Stranger Things Temalı Yeni Bir Görev De Oynayanlara Sunulacak:

Bununla birlikte bu 3 gün içerisinde sizin de oynayabileceğiniz sürüm için de geçerli olan ve 24 Mart‘ta oyuna eklenecek olan  Stranger Things ile alakalı olan The Vanishing görevini de duyurdu.

Şunu da belirtmekte fayda var, gelecek olan bu etkinlikle birlikte oyunu almak isteyen oyun severler için bir fırsat oluşacak ve Far Cry 6 için indirimler başlayacak. Gelecek olan indirimler ise şu şekilde:

  • Epic Games Store: Far Cry 6‘nın bütün sürümlerinde %50, Season Pass için %35‘e ve aynı zamanda DLC’ler için de %25 ve %35‘e varan indirimler olacak.
  • PlayStation: 23-30 Mart tarihleri arasında standart ve Gold sürüm %50, Season Pass %35 indirimli olacak.
  • Xbox: 24-28 Mart tarihleri arasında uygulanacak ve Far Cry 6‘nın bütün sürümlerinde %50, Season Pass için %35.
  • Ubisoft Store: Mart ayının sonuna kadar Bahar İndirimi adı altında %50’ye varan indirimli.

 

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Gereksinimleri

Sizlerle uzunca bir süredir paylaştığımız oyun sistem gereksinimleri serimize Senua’s Saga: Hellblade 2 sistem gereksinimleriyle birlikte devam ediyoruz. Çoğu kullanıcı istediği oyunu bilgisayarına indirmeden...

Oyun İndirimleri

Epic Games Store‘un her hafta oyunseverlere sunduğu ücretsiz oyun kampanyası, bu hafta da heyecan verici bir fırsatla karşımıza çıkıyor. Bu haftanın ücretsiz oyunu, modern...

Sinema Haberleri

Cem Yılmaz hayranlarını sevince boğan müjdeli haber geldi: GORA 4 GORA çekimleri başladı! Tam 20 yıl önce vizyona giren ve Türk sinema tarihinde unutulmaz...

Sinema Haberleri

Ülkemizde en çok aboneye sahip dijital içerik platformu unvanına sahip Netflix, yeni yerli yapımlar ile karşımıza çıkmaya devam ediyor. Netflix yerli yapımlar konusunda kalitesini...