Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Fallout 76
Fallout 76

Oyun Haberleri

Fallout 76, Cadılar Bayramı Etkinliğini Başlattı, Yıldönümü Mücadelesi Ekleniyor!

Fallout 76, serinin 25. yıl dönümü kutlamasını yeni bir Cadılar Bayramı etkinliği ve Atomic Shop’ta her gün ücretsiz ödüller ile kapatıyor.

Fallout serisi bu ayı 25. yıl dönümünü kutlayarak geçirdi ve Fallout 76 , ürkütücü sezonu kutlamak için bir Cadılar Bayramı etkinliğiyle birlikte günlük yıldönümü ödüllerini dağıtıyor. Fallout 76 oyuncuları, çeşitli Cadılar Bayramı temalı oyun içi etkinliklere katılabilir ve yıl dönümü hediyelerinin yanı sıra bayram ödülleri de kazanabilir.

RPG’lerin sevilen Fallout serisi, bir dizi tuhaf kıyamet sonrası izometrik RPG olarak başladığından bu yana uzun bir yol kat ederek 25. yıldönümüne ulaştı. Franchise o zamandan beri genişleyen açık dünya birinci/üçüncü şahıs RPG’lerine ve Fallout Shelter hayatta kalma strateji oyunundan sıra tabanlı Fallout Tactics’e kadar çeşitli yan ürünlere dönüştü. 

Fallout 76

Franchise’ın en son gelişimi Fallout 76 , oyunun çok oyunculu Fallout evrenine ilk adımını atma girişimi oldu. Hatalar, içerik eksikliği ve küçük NPC etkileşimi nedeniyle oyunun kapanmasına neden olan zorlu bir lansmana rağmen, oyun çok sayıda güncelleme sayesinde büyük iyileştirmeler yaptı ve geri dönüş almaya çoktan başladı.

Fallout 76’nın yıllık Cadılar Bayramı Etkinliği bu yıl bir kez daha başlıyor ve 25 Ekim’den 8 Kasım’a kadar Appalachian Toprakları’na bazı ürkütücü şenlikler getiriyor. Oyuncular en sevdikleri kostümleri giyebilir ve diğerlerini ziyaret ederken CAMP’lerinde bir kase şeker bırakarak şeker mi? şaka mı? oynayabilirler. Oyuncular, haritadaki bir balkabağı simgesi sayesinde katılan CAMP’leri kolayca belirleyebilir ve hem şeker alma hem de şeker verme, Cadılar Bayramı temalı zorluklara ve ilgili ödüllerine doğru ilerleme sağlar.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Teknoloji Haberleri

GeForce RTX 4070 Ti ekran kartı ilk başlarda bazı eleştirilere maruz kalsa bile iş satış kısmına geldiğinde ise mükemmel bir başarılı elde etmeyi başardı....

Oyun Haberleri

AMD tarafı yıllardır çok güzel oyun kampanyalarına imza atıyor. Neredeyse her dönem bir oyun hediyesi kampanyası düzenliyorlar. Bu oyun hediyesi kampanyalarından en yenisi ise...

Telefon Haberleri

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli teknoloji devi Xiaomi’nin en popüler ve en çok varyanta sahip modeli olan Redmi Note serisine bir tane daha model ekleniyor....

Teknoloji Haberleri

İkinci el bir ürün almanın riski her zaman olan bir şeydi. Fakat günümüzde ekran kartı madenciliği bittiği için piyasada ciddi anlamda 2. el ekran...