Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Fallout 76
Fallout 76

Oyun Haberleri

Fallout 76, Cadılar Bayramı Etkinliğini Başlattı, Yıldönümü Mücadelesi Ekleniyor!

Fallout 76, serinin 25. yıl dönümü kutlamasını yeni bir Cadılar Bayramı etkinliği ve Atomic Shop’ta her gün ücretsiz ödüller ile kapatıyor.

Fallout serisi bu ayı 25. yıl dönümünü kutlayarak geçirdi ve Fallout 76 , ürkütücü sezonu kutlamak için bir Cadılar Bayramı etkinliğiyle birlikte günlük yıldönümü ödüllerini dağıtıyor. Fallout 76 oyuncuları, çeşitli Cadılar Bayramı temalı oyun içi etkinliklere katılabilir ve yıl dönümü hediyelerinin yanı sıra bayram ödülleri de kazanabilir.

RPG’lerin sevilen Fallout serisi, bir dizi tuhaf kıyamet sonrası izometrik RPG olarak başladığından bu yana uzun bir yol kat ederek 25. yıldönümüne ulaştı. Franchise o zamandan beri genişleyen açık dünya birinci/üçüncü şahıs RPG’lerine ve Fallout Shelter hayatta kalma strateji oyunundan sıra tabanlı Fallout Tactics’e kadar çeşitli yan ürünlere dönüştü. 

Fallout 76

Franchise’ın en son gelişimi Fallout 76 , oyunun çok oyunculu Fallout evrenine ilk adımını atma girişimi oldu. Hatalar, içerik eksikliği ve küçük NPC etkileşimi nedeniyle oyunun kapanmasına neden olan zorlu bir lansmana rağmen, oyun çok sayıda güncelleme sayesinde büyük iyileştirmeler yaptı ve geri dönüş almaya çoktan başladı.

Fallout 76’nın yıllık Cadılar Bayramı Etkinliği bu yıl bir kez daha başlıyor ve 25 Ekim’den 8 Kasım’a kadar Appalachian Toprakları’na bazı ürkütücü şenlikler getiriyor. Oyuncular en sevdikleri kostümleri giyebilir ve diğerlerini ziyaret ederken CAMP’lerinde bir kase şeker bırakarak şeker mi? şaka mı? oynayabilirler. Oyuncular, haritadaki bir balkabağı simgesi sayesinde katılan CAMP’leri kolayca belirleyebilir ve hem şeker alma hem de şeker verme, Cadılar Bayramı temalı zorluklara ve ilgili ödüllerine doğru ilerleme sağlar.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun İndirimleri

Epic Games, bu hafta oyun severlere heyecan verici bir fırsat sunuyor! Ünlü oyun dağıtım platformu, The Big Con ve Town of Salem 2 gibi...

Telefon Haberleri

Huawei, yeni amiral gemisi Huawei Pura 70 Ultra’yı tanıttı. Yeni Vane Design tasarım diliyle gelen telefonun özelliklerine bir göz atalım. Huawei Pura 70 Ultra...

Telefon Haberleri

Honor, yeni amiral gemisi akıllı telefonu Honor Magic 6 Pro’yu tanıttı. Ön kayıta özel indirim fırsatları sunan cihazın özelliklerine bir göz atalım. Honor Magic...

Teknoloji Haberleri

Ekran kartı fiyatları mining döneminden beri dalgalı seyrediyor. Mining döneminde hem stok yoktu hem de ekran kartları bir hayli yüksekti. Fakat mining döneminin bitmesiyle...