Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Etkileyici Grafikler Sunan RPG Oyunu “Undecember” 12 Ekimde Yayınlanacak

Needs Games tarafından geliştirilen ve LINE GAMES tarafından yayınlanan,  oynaması ücretsiz aksiyon RPG oyunu olan UNDECEMBER ,12 Ekim’de oyun severlerle buluşması planlanıyor. 

UNDECEMBER, SteamAndroid ve iOS üzerinden çapraz oyun desteğiyle PC’de satışa sunulacak. İlk çıkış öncesinde, Steam kullanıcıları ayrıca Steam Next Fest’in bir parçası olarak 3 Ekim ile 11 Ekim arasında mevcut olan bir demoyu da oynayabilecekler. Oyun hakkında fazla bir bilginiz yoksa aşağıda oyunun özelliklerini okuyabilir ve yayınlanan fragmanları izleyebilirsiniz.

DEĞİŞMEDİ – Hack & Slash’ın eğlencesi, aynı anda sayısız düşmanı yok etmekten gelir.
Karakter gelişiminin yeni eşyalar elde etmek için yıkıcı düşmanlara bağlı olduğu bir tür olarak, geliştirme sırasında “düşmanları sildikten sonra güç kazanma” önerisine odaklanıldı.
Tipik büyüme sisteminden uzaklaşan oyuncular, kendi benzersiz yapılarını tamamlamanın keyfini çıkarabilecekler.

TANIMSIZ – Çeşitli Savaş Stillerini Seçme Özgürlüğü
UNDECEMBER’da tanımlanmış sınıf yok. Özelleştirmeden sonra bir karakter oluşturulduktan sonra, oyuncular kişisel oyun tarzına göre vites ve beceriler arasında özgürce değişiklik yapabilecekler.
Yapılar Güç, Beceri ve Zeka türlerine ayrılır, ancak donanım veya kombinasyon kısıtlaması yoktur.
Oyuncular bir kılıçla sihir yapmakta veya bir yay ile minyonları çağırmakta veya kendilerine ait yeni benzersiz yapılar oluşturmakta özgürdürler.

SINIRSIZ – Becerilerin Sonsuz Kombinasyonu
Runes, Skill ve Link Runes tarafından sınıflandırılır. Bağlantı Rünleri, Beceri Rünlerinin etkilerine yardımcı olur.
Bu Rünler, Rün Dökümü adı verilen ayrı bir alanda donatılabilir ve çiftçilik yoluyla veya görevleri tamamlayarak elde edilebilir. Her Rune, çiftçilik yoluyla elde edilen malzemelerle yükseltilebilen seviyelere ve derecelere sahiptir.

Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi olan Emir Çiftci, Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaktadır.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...