Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Oyun Haberleri

Etkileyici Grafikler Sunan RPG Oyunu “Undecember” 12 Ekimde Yayınlanacak

Needs Games tarafından geliştirilen ve LINE GAMES tarafından yayınlanan,  oynaması ücretsiz aksiyon RPG oyunu olan UNDECEMBER ,12 Ekim’de oyun severlerle buluşması planlanıyor. 

UNDECEMBER, SteamAndroid ve iOS üzerinden çapraz oyun desteğiyle PC’de satışa sunulacak. İlk çıkış öncesinde, Steam kullanıcıları ayrıca Steam Next Fest’in bir parçası olarak 3 Ekim ile 11 Ekim arasında mevcut olan bir demoyu da oynayabilecekler. Oyun hakkında fazla bir bilginiz yoksa aşağıda oyunun özelliklerini okuyabilir ve yayınlanan fragmanları izleyebilirsiniz.

DEĞİŞMEDİ – Hack & Slash’ın eğlencesi, aynı anda sayısız düşmanı yok etmekten gelir.
Karakter gelişiminin yeni eşyalar elde etmek için yıkıcı düşmanlara bağlı olduğu bir tür olarak, geliştirme sırasında “düşmanları sildikten sonra güç kazanma” önerisine odaklanıldı.
Tipik büyüme sisteminden uzaklaşan oyuncular, kendi benzersiz yapılarını tamamlamanın keyfini çıkarabilecekler.

TANIMSIZ – Çeşitli Savaş Stillerini Seçme Özgürlüğü
UNDECEMBER’da tanımlanmış sınıf yok. Özelleştirmeden sonra bir karakter oluşturulduktan sonra, oyuncular kişisel oyun tarzına göre vites ve beceriler arasında özgürce değişiklik yapabilecekler.
Yapılar Güç, Beceri ve Zeka türlerine ayrılır, ancak donanım veya kombinasyon kısıtlaması yoktur.
Oyuncular bir kılıçla sihir yapmakta veya bir yay ile minyonları çağırmakta veya kendilerine ait yeni benzersiz yapılar oluşturmakta özgürdürler.

SINIRSIZ – Becerilerin Sonsuz Kombinasyonu
Runes, Skill ve Link Runes tarafından sınıflandırılır. Bağlantı Rünleri, Beceri Rünlerinin etkilerine yardımcı olur.
Bu Rünler, Rün Dökümü adı verilen ayrı bir alanda donatılabilir ve çiftçilik yoluyla veya görevleri tamamlayarak elde edilebilir. Her Rune, çiftçilik yoluyla elde edilen malzemelerle yükseltilebilen seviyelere ve derecelere sahiptir.

2003 yılında dünyaya gelen Emir Çiftci, yeni başladığı kariyerinde Donanım Arşivi üzerinden teknoloji, donanım ve bilim konuları hakkında haberler yazmaya devam etmektedir.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Oyun Haberleri

League of Legends Türkiye Şampiyonluk Ligi’nin statüsü maalesef bu sezon düşürüldü. Yani ülkemizde şampiyon olan takımlar artık MSI, Worlds gibi dünya çapındaki büyük turnuvalara...

İnceleme

Fiyat/performans odaklı sistem incelemelerine bu sefer Itopya’nın SIGMA-RULES kod adlı toplama oyuncu bilgisayarıyla devam ediyoruz. Bu sistem fiyat/performans oranıyla öne çıkan nispeten düşük bütçeli...

Teknoloji Haberleri

AMD Ryzen 7000 serisi aslında genel anlamda başarılıydı. Fakat insanların beklentisi bu seriden çok daha yüksekti diyebiliriz. Üstüne Ryzen 7 5800X3D işlemcinin yüksek oyun...

Oyun Haberleri

Black Friday henüz gelmedi ancak Microsoft Store’un Xbox Black Friday İndirimi tüm hızıyla devam ediyor ve Halo Infinite, Gotham Knights, FIFA 23, NBA 2K23, Dying Light...