Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Elden Ring
Elden Ring

Oyun Haberleri

Elden Ring, Büyük Bir Güncelleme İle Gündeme Geliyor!

FromSoftware, Elden Ring için daha fazla güncellemenin yolda olduğunu onaylamış olsa da, kapsamlı bir DLC listesi bekleyenler beklentilerini azaltmak isteyebilirler. FromSoftware özellikle çıkış sonrası destekleri çekmesiyle veyahut pek ilgi göstermemesiyle tanınıyor.

 Hidetaka Miyazaki şimdiden bir sonraki projesine geçti bile. Bununla birlikte, Elden Ring DLC kıtlığı yaşasa bile, mod oluşturan kişiler oyunu hızlandırmayı ve büyük bir şekilde genişletmeyi planlıyorlar.

Elden Ring: Convergence, Birçok Yenilikle Birlikte Gelecek!

“The Convergence” Dark Souls 3 için oyuna yeni sınıflar, büyüler, düşmanlar, NPC’ler, güncellenmiş haritalar ve daha fazlasını ekleyen en iddialı ve iyi karşılanan modlardan bir tanesiydi.

Elden Ring

Elden Ring: The Convergence, son Convergence’tan biraz farklı olsa da açık dünya oyununa yeni sınıflar, teçhizatlar, büyüler ve patronlar eklemeyi vaat ediyor. 

Önerilen Yazı: MIPS Nedir? 

Elden Ring dünyasının boyutu ve kapsamı nedeniyle, yeni Convergence modu üzerinde çalışan yedi mod yapımcısı, dünyanın sirkülasyonuna daha az önem verecek ve yeni optimal yollar sağlamak için ekledikleri sınıfların her birini dengelemeye ve ince ayar yapmaya daha fazla odaklanacak.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Termal macunların bilgisayarlarımız için önemi büyük. Soğutucular ile CPU, GPU arasındaki bağlantıyı onlar sayesinde kuruyoruz. Bugünkü kıyaslamamızda ise piyasada 50 TL civarlarında bulunabilen termal...

Teknoloji Haberleri

Nvidia’nın “Ada Lovelace” kod adlı GeForce RTX 4000 serisi ekran kartları bir süredir gündemde. Çünkü ortaya atılan ilk iddialar beklentileri bir hayli yükseltmişti. 2...

Teknoloji Haberleri

NVIDIA bugün, oyunlar ve uygulamalar için NVIDIA RTX nöral işlemeyle yeni bir çağı başlatan, yapay zeka destekli performans artırıcısı DLSS 3 teknolojisini duyurdu. Olağanüstü görüntü...

Oyun Haberleri

Call of Duty: Modern Warfare 2 için açık beta yayımda, ancak birçok oyuncu çok oyunculu oyunun zaten bir bilgisayar korsanlığı sorunu olduğunu keşfediyor. Call...