Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Elden Ring
Elden Ring

Oyun Haberleri

Elden Ring, Büyük Bir Güncelleme İle Gündeme Geliyor!

FromSoftware, Elden Ring için daha fazla güncellemenin yolda olduğunu onaylamış olsa da, kapsamlı bir DLC listesi bekleyenler beklentilerini azaltmak isteyebilirler. FromSoftware özellikle çıkış sonrası destekleri çekmesiyle veyahut pek ilgi göstermemesiyle tanınıyor.

 Hidetaka Miyazaki şimdiden bir sonraki projesine geçti bile. Bununla birlikte, Elden Ring DLC kıtlığı yaşasa bile, mod oluşturan kişiler oyunu hızlandırmayı ve büyük bir şekilde genişletmeyi planlıyorlar.

Elden Ring: Convergence, Birçok Yenilikle Birlikte Gelecek!

“The Convergence” Dark Souls 3 için oyuna yeni sınıflar, büyüler, düşmanlar, NPC’ler, güncellenmiş haritalar ve daha fazlasını ekleyen en iddialı ve iyi karşılanan modlardan bir tanesiydi.

Elden Ring

Elden Ring: The Convergence, son Convergence’tan biraz farklı olsa da açık dünya oyununa yeni sınıflar, teçhizatlar, büyüler ve patronlar eklemeyi vaat ediyor. 

Önerilen Yazı: MIPS Nedir? 

Elden Ring dünyasının boyutu ve kapsamı nedeniyle, yeni Convergence modu üzerinde çalışan yedi mod yapımcısı, dünyanın sirkülasyonuna daha az önem verecek ve yeni optimal yollar sağlamak için ekledikleri sınıfların her birini dengelemeye ve ince ayar yapmaya daha fazla odaklanacak.

Aşkın Ali "shagen" Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

Sistem Tavsiyeleri

Donanım Arşivi imzalı sistem toplama rehberlerine tam gaz devam ediyoruz. Bugün AMD Ryzen 5 7500F ve AMD Radeon RX 7700 XT sistem toplama rehberimiz...

Oyun İndirimleri

Xbox oyunseverleri için harika bir haber: Xbox Ücretsiz Oyun Günleri bir kez daha geri döndü ve Xbox Game Pass Ultimate ve Xbox Game Pass...

Telefon Haberleri

Vivo T2 Pro, 22 Eylül’de piyasaya sürülecek yeni bir akıllı telefon modeli. Bu cihaz, Vivo’nun amiral gemisi serisinin en son üyesi olarak dikkat çekiyor....

Telefon Haberleri

Sony Xperia 1 VI hakkında merak edilen bazı detaylar internete sızdı. Bu yılın başlarında iptal edilen Mobil Dünya Kongresi’nde (MWC) tanıtılması beklenen yeni amiral...