Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Elden Ring
Elden Ring

Oyun Haberleri

Elden Ring, Büyük Bir Güncelleme İle Gündeme Geliyor!

FromSoftware, Elden Ring için daha fazla güncellemenin yolda olduğunu onaylamış olsa da, kapsamlı bir DLC listesi bekleyenler beklentilerini azaltmak isteyebilirler. FromSoftware özellikle çıkış sonrası destekleri çekmesiyle veyahut pek ilgi göstermemesiyle tanınıyor.

 Hidetaka Miyazaki şimdiden bir sonraki projesine geçti bile. Bununla birlikte, Elden Ring DLC kıtlığı yaşasa bile, mod oluşturan kişiler oyunu hızlandırmayı ve büyük bir şekilde genişletmeyi planlıyorlar.

Elden Ring: Convergence, Birçok Yenilikle Birlikte Gelecek!

“The Convergence” Dark Souls 3 için oyuna yeni sınıflar, büyüler, düşmanlar, NPC’ler, güncellenmiş haritalar ve daha fazlasını ekleyen en iddialı ve iyi karşılanan modlardan bir tanesiydi.

Elden Ring

Elden Ring: The Convergence, son Convergence’tan biraz farklı olsa da açık dünya oyununa yeni sınıflar, teçhizatlar, büyüler ve patronlar eklemeyi vaat ediyor. 

Önerilen Yazı: MIPS Nedir? 

Elden Ring dünyasının boyutu ve kapsamı nedeniyle, yeni Convergence modu üzerinde çalışan yedi mod yapımcısı, dünyanın sirkülasyonuna daha az önem verecek ve yeni optimal yollar sağlamak için ekledikleri sınıfların her birini dengelemeye ve ince ayar yapmaya daha fazla odaklanacak.

Aşkın Berbergil, 2003 yılında Ankara'da dünyaya gözlerimi açtım, başta Donanım Arşivi olmak üzere birçok yerde E-spor ve Gaming üzerine Editörlük yaptım ve yapmaya da devam ediyorum. Lise eğitimimi tamamladıktan sonra üniversite sınavı çalışmalarıma devam ediyorum. Profilimde bulunan sosyal medya hesaplarımı da takip edebilirsiniz.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...