Connect with us

Merhaba, ne aramıştın?

Sinema Haberleri

Dwayne Johnson, DC ve Marvel Evrenlerinin Bir Noktada Birleşmesini İstiyor

Çizgi roman denilince neredeyse herkesin aklına ilk olarak Marvel ve DC gelir. Ancak bu iki ezeli rakip firma son yıllarda rekabetini beyazperdeye ve dizilere taşıdı. Bu durum her ne kadar izleyicinin yararına oluyor olsa da bu tarafta maalesef ki Marvel ezici bir üstünlük kurmuş durumda.

DC, unutulmaz ve vazgeçilmez karakterlere sahip. Ancak firma bu karakterleri DC Sinematik Evreninde yani beyazperde de bir türlü düzgün kullanmayı başaramadı. Fakat DC, Dwayne Johnson‘ı ünlü DC kötü adamı ve anti-kahraman olarak izleyeceğimiz Black Adam filmiyle bu durumu değiştirmeyi hedefliyor.

Dwayne Johnson, DC ve Marvel Bir Şekilde Birleşmeli

Black Adam filminin başrolünde ve merkezinde yer alan Dwayne Johnson, Warner Bros.‘un  yeni karakterler ve filmler ile DC Sinematik Evrenini genişletme planlarından bahsetti. Hayranları oldukça heyecanlandıran ve umut veren Johnson, ileride farklı DC karakterleriyle karşılabileceğini hatta Marvel karakterleriyle dahi karşılabileceğini söyledi.

Ben oldukça iyimser ve optimist birisiyim. Fakat yalnızca benim doğam iyimser. Özellikle de iş filmlere geldiği zaman. zellikle de iş DC süper kahramanları ve süper kötülerinin panteonuna geldiğinde. Karşı tarafta ise Marvel‘in süper kahramanlarının ve süper kötülerinin panteonu bulunuyor. Bana göre onlar sadece varolamazlar. Birgün yollarımız kesişmeli ve beraber çalışmalıyız.

Her ne kadar bu durum oldukça çılgınca gözüküyor olsada DC ve Marvel, geçmişte çizgi romanlar için oldukça fazla beraber çalıştılar. Uzun yıllardır iki firma karakterlerini birbirine rakip konumuna getiyor olsada ileride bu durum tekrardan gerçekleşebilir.

Kaynak; IGN

2002 Bursa doğumlu Emre Özcan uzun yıllardır çeşitli internet sitelerinde editörlük yapmaktadır. Özcan, son olarak Donanım Arşivi'nde sinema kategorisinde içerikler yazmakta.

Yorum yapmak için tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şunlar da ilginizi çekebilir

İnceleme

Yıllardır çok sayıda oyuncu monitörü inceledik. Bunlar arasında uygun fiyatlı ürünler de bulunuyorken çok daha pahalı ürünler de bulunuyordu. Bugün inceleyeceğimiz Gamepower Rapid 27...

Telefon Haberleri

Oppo, yeni fiyat performans odaklı telefonu Oppo A3 Pro  modeli ile akıllı telefon pazarında yeni bir sayfa açıyor. İşte telefonun teknik özellikleri. Oppo A3...

Teknoloji Haberleri

Nvidia, GeForce RTX 4090 ekran kartını piyasaya sürdükten kısa bir süre sonra bazı kullanıcılar bu ekran kartlarının 12VHPWR adı verilen yeni güç konnektörlerinin eridiğini,...

Oyun Haberleri

Manor Lords, şehir kurma oyunları tutkunları arasında büyük heyecan uyandıran bir oyun olarak öne çıkıyor. Steam’in en çok arananlar listesinde zirveye yerleşen bu oyun,...